12 Dev Adam'a verilen prime itiraz

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
derimodda özel deri ceket falan vermis sanırım onlarıda alsınlar

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam 5 kuruş vermem. milli olmanın milletin için oynamanın anlamı kalmıyor. hatta bütün takımlar için söylüyorum oyuncuyu çağırmadan 5 kuruş yok derim, o zaman görürüz kim bayrağını dalgalandırmak için ter döküyor, kim para için oynuyor.
bireysel farklı tabi onlarn sponsora teşvike ihtiyaçları var. sonuç devletin kanunlarındaki altınlardan fazlası haram..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Prim rakamı biraz abartlı oldu.
Ama benim en çok ayıpladığım Hidayet in her maç sonu hoplayıp zıplayarak maddi manevi destek hakkımızdır demesi oldu:(
Ona yakıştıramadım.

OLcaytug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba şehitlerimizin yakınlarına maddi olarak ne kadar yardım yapılıyordur.Milli başarıların sonucunda manevi haz paradan daha önemlidir,para için oynadılarsa zaten bir anlamı yok.Elbette emeklerinin karşılığını alsınlar ama bu kadar da olmaz..Ben vergilerimin bu şekilde kullanılmasından rahatsızım..

Helal olsun ellerinizden öperim.Tamam prim verilebilir ama bence en fazla 250 bin kişi başı.O 28 milyon tl parayı şehit ailelerine bölüştürse kötümü olurdu.Şehitlerimiz bu ülke için canlarını vermişler.28 milyon değil 28 trilyon verseniz kimse size bişey demezdi...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç ne oldu acaba ?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sonuç: diğer haberler gibi kaynadı gitti, takip eden kalmadı :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan sonra altın yada gümüş getiren her milli sporcuya bu para verilmez ise ki halter şampiyonasındaki sporcularımıza verilmedi.

Yetim hakkı yenmiş olur.

matqap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam 12 dev adama yaşattıkları mutluluk için teşekkür ediyoruz ama işsizligin bu kadar yüksek oldugu bir dönem de çok yüksek bir para...