17 inç uygun jant

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw benım aracın ustundekı jantlarada alıcı cıktı bende sımdı jant bakıcam herhalde 17 takıcam ama lastık fıyatları pahalıymıs 17 lerın yaw

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zmanda foto yuklıcem bnm tek sorunum aıle aracı oldugu ıcın hanı 215 takktıgımızda surtme yapmasın yeter . eger surtme yapcaksa 205 koycam malesef .s

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zmanda foto yuklıcem bnm tek sorunum aıle aracı oldugu ıcın hanı 215 takktıgımızda surtme yapmasın yeter . eger surtme yapcaksa 205 koycam malesef .s

benim aracta spor yay var 3,5 cm alçak.ve 225 lastik.araç doluyken bagaj dahil sürtme yasamadım..zaten spor yay yoksa araç iyice yükselcek sürtme olmaz.

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef aldıgım jantları gerı vermek zorunda kaldım .s jantları arastırdım 5.105 cıktı adamı aradım sen bana bu jantı 110 dedın dedım evet kardesım yanlıslık olmus dedı goturdum jantları paramı aldım. ve sımdı hala jant arıyorum .s

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım ben 18 inçe yöneleceğim. Hem 5x110'da 18 inç daha çok seçenek var hem de 16 inçten sonra 17 görüntü olarak tatmin etmeyebilir diye düşündüm. Olmuşken 18 olsun.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boluya geldiysen yollar tarla gibi :) 18 cok konfor kaybi yasatir galiba ...

18 kullanıcısı olarak katılıyorum..

Sanırım ben 18 inçe yöneleceğim. Hem 5x110'da 18 inç daha çok seçenek var hem de 16 inçten sonra 17 görüntü olarak tatmin etmeyebilir diye düşündüm. Olmuşken 18 olsun.

Erhan abi..18de cok secenek yok aslında yani 17 lere ek olarak bir tek benim jant modelim var..başka bulabildiysen bende merak ettim şimdi:rolleyes:

birde ben aracı yılda 10 bin km kullanıyorum uzun yol yapıyorum arada işte memlekete git gel..buna ragmen 18 kullanmak çok zor.lastikler 40 yanağa düşüyor birde spor yayda zaten sertleştiriyor..ufacık dengesiz bi kasis bile aracın dengesini bozuyor çukurlar vuruntu yapıyor..jantlar yamulmasın lastikler balon yapmasın diye nası dikkat ediyorum anlatamam..taşlı yollar zaten direk düşmanım..araçtan gelen tıkırtı zırıltı sesini direksiyonun tepkimelerini görsen sende acırsın :D

ben size yaşadıklarımı paylaşayımda aklınızın bi köşesinde olsun..inanın banada 16dan 17ye geçmek saçmalık gelmişti ancak şimdi olsa 17 takardım..hatta bazen 16larıma geri dönmeyi bile düşünüyorum...görüntü tamam 10 numara.ancak yakıt,konfor,performans kaybı,..bunlarıda unutmamak lazım.

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 kullanıcısı olarak katılıyorum..

Erhan abi..18de cok secenek yok aslında yani 17 lere ek olarak bir tek benim jant modelim var..başka bulabildiysen bende merak ettim şimdi:rolleyes:

birde ben aracı yılda 10 bin km kullanıyorum uzun yol yapıyorum arada işte memlekete git gel..buna ragmen 18 kullanmak çok zor.lastikler 40 yanağa düşüyor birde spor yayda zaten sertleştiriyor..ufacık dengesiz bi kasis bile aracın dengesini bozuyor çukurlar vuruntu yapıyor..jantlar yamulmasın lastikler balon yapmasın diye nası dikkat ediyorum anlatamam..taşlı yollar zaten direk düşmanım..araçtan gelen tıkırtı zırıltı sesini direksiyonun tepkimelerini görsen sende acırsın :D

ben size yaşadıklarımı paylaşayımda aklınızın bi köşesinde olsun..inanın banada 16dan 17ye geçmek saçmalık gelmişti ancak şimdi olsa 17 takardım..hatta bazen 16larıma geri dönmeyi bile düşünüyorum...görüntü tamam 10 numara.ancak yakıt,konfor,performans kaybı,..bunlarıda unutmamak lazım.

Aslında evet haklısın. Saçma bir cümle oldu benimki :D Seçenek çok derken uygun bijon aralığında çok satılık jant var demek istedim. Ama modeller hep aynı haklısın. Senin jantın aynısı. :eek: