17 inç uygun jant

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende merak ettim.fotoları görebilirsem memnun olurum

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirden getirttim :) yay mutlaka alıcam ama bhulamıyorum ıkıncı el .s bide brembo kapak alıcam o sekılde tamamlancak

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirden getirttim :) yay mutlaka alıcam ama bhulamıyorum ıkıncı el .s bide brembo kapak alıcam o sekılde tamamlancak

Hayırlı olsun...İyi günlerde kazasız belasız kullanın.. Buluşmalarda görmek isteriz sizi ;)

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım. yapılacak bı buluşma olursa orda olmak istıyorum bnde :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun o zaman..aracınız hangi renk? bence yakışacak jantlar.bu arada brembo konusunda banada haber verirseniz sevinirim..yay konusunda size özel msj atıcam.

Hayırlı olsun...İyi günlerde kazasız belasız kullanın.. Buluşmalarda görmek isteriz sizi ;)

Serdar ım bursanın kalitesi gittikçe artıyor valla araçlar caddeye podyuma cıkar gibi çıkacaklar :rakir::dil:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun o zaman..aracınız hangi renk? bence yakışacak jantlar.bu arada brembo konusunda banada haber verirseniz sevinirim..yay konusunda size özel msj atıcam.

Serdar ım bursanın kalitesi gittikçe artıyor valla araçlar caddeye podyuma cıkar gibi çıkacaklar :rakir::dil:

Haklısın vallaha Can :) ama bu iş biraz da böyle gitmez mi, yani senin aracı görenler özeniyor, örnek alıyor misal... Vectra c ciler de kesişiyor, kişiselleştiriliyor araçlar..Haliyle söylediğin gibi kalite artıyor...Bunu sürdürmek için buluşmalara da ağırlık vermeliyiz :pon:

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac beyaz renk . brembo konusunda haber werırrım sanada :) ozel msjı gordum arkadasa msj attım dızel mı benzınlımı dıe sordum aracı . o aracta dızelse buyuk ıhtımal alcam yayları

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet şık duruyor bence. Beyaz rengin de etkisi olabilir.
emYMk8.jpg