2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

AvniSanal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC Yeni PLUG & DRIVE versiyonu çıkmış..

BRC SEQUENT 24 MY 07 modelinin PLUG & DRIVE - "TAK ve SÜR" versiyonu çıkmış.
1600,-YTL' ye 10 ay taksit var.
detaylı bilgi www.2a-lpg.com adresinde bulabilirsiniz.

mygurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşım vectra b ye ben tüp taktırdım süper oldu ama 2.0lt ye ve süper oldu ama 1.6 da zevk alamazsın kasa ağır motor ufak yani buyüzden istediğini alamazsın ama 2.0 da isteğini alırsın direk hava filitresi ve katalizör iptali program attırırsan tadına doyamazsın model takıntınyoksa 94 model vectra a 156 lık alırsan süper kaymaklı olur saygılar
:rock

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba benim 97 cd de normal tüp takılı ben performans olarak gayet memnunum sehirler arası kısın 200 lira yakıyodu tabi kıs oldugu için pek düzenli yakıt hesabı yapılamıyomuş isin aslı bende sıralı sisteme gecmeyi düsünüyorum tabi ekonomik olacagını varsayarak ama su anki sistemimde 2000 motar bir arac için hiç fena degil diyebilirim

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
97gsi arabamda 3 aydır tartarini sıralı sistem kullanmaktayım, performans fark edilmiyor.(arabayı devirli kullanmaktayım, performans benim için ön planda ama lpg'de:) )33 ytl gazla şehir içi 260km yol yapıyorum günde 25 km yol yapıyorum bunun yarısı akşam trafiği dur-kalk uzun yolda 300km yaptım.tabi 3 depoda birde 30ytl benzin kullanmaktayım.

ocemrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben sana taktır derim nedeni : 94 model 2000 cc 16 V 156 bg dohc motor vectra gt m var.İyi tüp brc fast 120 kwa taktırdım.Performans ta bir düşüş yok ( tabiki çekişi etkileyen elemanları zamanın da değiştirisen hava filitresi , buji ortalama bir hava filitresinin ömrü 5000 km dir sen 3000 km de değiştireceksin )otoyolda 240 ile sabit gittim.Normal kullanımda şehir içinde 0.15 kr uzun yolda 0.110-0.120 kr felan yakıyor e herhalde spor kullanırsan tabiki yakacaktır.Dikkat et lpg camia sı felakettir çarpılma...

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik verilere göre tüp araçlarda sadece 1bg.güçkaybına uğramaktadır.
ben eski omega arabama taktırdım 4 senedirde kullanıyorum.çok şükür lpg servisi ile hiç birişim olmadı.adamları 4 sene önce gördüm hepsi o.tavsiye ederim.ama arabanıza yeni sistem uyuyorsa taktırın.yoksa eski sistem sıkıntılı.

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi 2.5 omega aldım v6. onada ay sonunda taktıracağım.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç 2.0 97 vectra b gls. Üzerinde longas (italyan marka) sıralı sistem var. Soğuk havalarda 220 civarında yakıyordu (ş.i) bugünlerde havanın ısınmasıyla 200 ytl ye düştü. Aracın çalışmasından çekiminden gayet memnunum hiç bi şikayetim yoktur.Yakıt derdiniz olmayınca 2000 motorun tadını alıyorsunuz. Bundan önceki arabam astra f 1.6 idi. Araçtan zevk almıyordum ve bu arabamdan daha fazla yakıyordu.Kısacası tüp attıracaksınız kesinlikle 2.0 a binin derim. Ayrıca arkadaşlar katalizör iptalinden bahsediyorlar bu konuda açıklama yaparlarsa sevinirim. Saygılar...