2.0 motor vectra ya tüp nasıl olur???? (ACİL)

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 96 model 2ooo motor omega ya taktırm.sıralı sistem.tartarni .4 senedir hiçbir arıza olmadı.hiçbir şikayetim yok.
şimdide 2.5 v6 aldım.onada taktıracağım.
anladığım kadarı ile takan servis çok önemli kimi memnun kimiside memnun değil.var bir bit yeniği ama anlamadım.

HAKKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Bende 2.5 Cdx V6 Opel Var.ben Araca Prins Marka Sirali Sistem Taktirdim.aracin Peformansi Fark Etmyor Gibi.ben Cok Araştirdim Ve Prins De Karar Kildim.ama Sana şunu Söleyeyim Montaji Yapani Iyi Secmek En Iyisini Bulmak Lazim Ben En Iyi Markayi Buldum Ama En Iyi Montaji Yapani Bulamadim Sen Bulursan Hic Dusunme 2001 2.0 Cdx Al Ve Sirali Taktir Derim.

hasan_genckurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 97 vectra cd 2,0 var iki sene oldu taktıralı
gayet memnunum daha taktırdığım günden bugüne kullanıyorum daha tık demedi
performans benzinle eş değer his edilecek bir fark yok performansda
markası brc 2a mühendislik

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıldır LPG li kullanıyorum %100 den daha fazla ekonomik diyebilirim rahatlıkla.Tartarini marka sıralı sistem, BOSCH bayiinde taktırdım, memnunum. Performans süper, vectraları devirli kullanman gerekiyor zaten, öyle olunca da hiç farkedilmiyor. Tabi birkaç kere gaz bitip benzine geçişe şahit oldum, arabanın benzinde nasıl fırladığını hissettim ama olsun bu ekonomiklikte bu performans çok bile :)

umitosman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 Astra'mı 3 ay önce alır almaz Bedini marka LPG sıralı sistem taktırdım.
17 Ykr yakıyor... Şikayet edilecekse tek konu ara sıra arıza ışığını birkaç saniye yanması.. Daha sonra kendiliğinden sönüyor.

Tech2 cihazında yakıt sensörü hatası verdiği için yanıyormuş. LPG olduğu için sensörün ölçemediğini söylüyorlar. Sakıncası yokmuş...

Zaten ışık yansa da çekişte veya seste bir sorun yok....

Tavsiye ederim.... Araçta 4 kişi ile 180'i gördüm...

71dt812

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meraba Ben 2000cdx Etakdirdim çok Menmunum 160 170 Yakiyo Perfomans çok Güzel Emin Ol Istersen Telofon Et Daha Iyi Yardimci Olurum 05334623291 Kirikkale

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısacası kardeş yakıt önemli değil diyosan taktırma ama yakıt tasarrufu önemli diyosan taktır sistem süper yani olay parayla orantılı

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tafsiye ederim yeni yaptırdım 12 ay kıredi kartı 1850 ytl tartarini

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize tek tek tşk ederim allah razı olsun çoğunluk taktırmadan yana :D:D
ama 2.0 motor alırsam taktırırım şu an çok kararsızım arkadaşlar 1.6 mı yoksa 2.0 mi diye inş ilerleyen zaman göstercek bunu
Nasip olursa alırsam mutlaka arabacığımı yayınlaycam sitede :) benim gönlümde 2.0motor da
neden derseniz konfor be kardeşim :D Bide full+full

Sağlıcakla kalın
SAYGILAR....
Kardeş vectra alacaksan kesinlikle 2.0 al derim.1.6 hem hantal hem de yakıt fazla unutma:good:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1997 vectra cd aut. kullanıcısıyım 3 ay oldu brc marka my07 sıralı sistem taktırdım gayet memnunum şehir içi 220 civarı yakıyor(şehir içi dediğim dağ bayır dur kalk) şehir dışı denemedim