2.0 vectrayı geçtim :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şöförü yakalrsam ben :):) opelim.nette iiy anarım bizi rezil etmesin söyle :):)

uzaklardan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 94 yılında sıfır şahin aldık. 16 yıl bindik hala bizde.
4 ay önce hayalimi gerçekleştirdim.37 binde çok temiz 2006 vectra c2 aldım.
Düşünsenize sahinden sonra bu arabaya binince bende neler oldugunu. :)))
Abartmıyorum gecede hiç bakmıyorsam en az 4 kez camdan arabama bakıyorum bu bende bir hastalık olmuş farkındayım ben hastayım. :))
Ben opel alıpda kaç bastıgını hiç test etmezmiyim 210 yaptım yol durumu çıkda müsait degildi daha uzun gazı kökleyemedim.
Ama sunu söyleyeyim ışıklarda kalkarken kıçı kırık diye tabir edilen o arabalar bende önce fırlıyor nasıl işse bende biraz hayal kırıklıgı yarattı ama yeni yeni düzeliyorum. :)
Sonra kabul ettim hafif araba daha atik kalkıyor ama uzun yolda durum degişiyor o atik kalkan arabaların nefesi kesiliyor ve sen yandan yandan esip geçiyorsun.
Bu ararbalar konforlu ve güvenli bence hız konusuna fazla kafayı takmamak lazım(arabaya bakış açım degişiyor)

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferrariyide geçebilirsin, basmassa geçersin

çoğu zaman bende basmadığımda,beni geçenler kendilerini geçti zannediyolar....

sonuçta piste değiliz,yoldayız trafikteyiz ,kimsenin bişey ispatlama durumu yok...

böyle bir hevesin var ise,tuzladaki pistte drag kalkışları yapılıyor..autuclubturkey düzenlemişti,orda herkes sonuna kadar basıyo....stresini atarsın..

Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hehe Bende Dizel Corsayla geçmiştim :D Ama 70-80 anca sonra yakalayamadım :)

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Kısa mesafede motoru iyi durumda bir astra vectrayı gecebilir en önemli etken sürücü
1.5 dize clio 100metrede vectra 1.8 geciyorda 100metreden sonra vectra geciyordu tabi

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla geçtiğim vectra beyazdı alp murat arabada angel farlı falandı ben ondan bi denedim adamı o da sağolsun boş bırakmadı beni :) Eeee herhalde adamda biliodur cam suyunu falan. Bu arada tamam ses etmedikde altımızda ki araba ne şahin ne palio sonucta 1.4 motorda değil 1.6 astra-g. Birgün sizide geçersem bakakalmayın sonra :)
Hatta hiç utanmam LPG de geçerim illa söyleteceksiniz bunuda :)

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Valla geçtiğim vectra beyazdı alp murat arabada angel farlı falandı ben ondan bi denedim adamı o da sağolsun boş bırakmadı beni :) Eeee herhalde adamda biliodur cam suyunu falan. Bu arada tamam ses etmedikde altımızda ki araba ne şahin ne palio sonucta 1.4 motorda değil 1.6 astra-g. Birgün sizide geçersem bakakalmayın sonra :)
Hatta hiç utanmam LPG de geçerim illa söyleteceksiniz bunuda :)
Helal olsun abi sana daha ne diyim 1.6 astra ile 2.0 vectraları yiyorsun yakında vtecklere gsi lere baslarsın:)