2000 Astra G COOLANT LEVEL UYARISI !!!

burak488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım sürekli su eksiltiyor ve bu hatayı veriyor suyu tamamlıyorum yine eksiltiyor .su kaçağı olduğunu düşünüyorum ama nereden olduğunu bilmiyorum.sanayideki ustada bulamadı arabayı satma durumuna geldim artık lütfen yardım edin :(:(

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorun çalışması sağlıklı ise radyator , hortumlardan veya su haznesinden kaciriyordur. Cok nadire de kalorifer radyatorunden kacirabilir. Baska bir servise gostermenizde fayda var.

burak488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadaşlar elektrik ustasına göstermem gerektiğini söyledi öyle bir sorun olabilirmi ?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta beyaz duman atma varsa sıkıntı motorda dır. dışarıdan su eksiltmesi gozukmez. duman atma yoksa lpg regulator bağlantıları radyator bağlantıları ve radyatorun kendisi motora giren ve çıkan su hortumlari kontrol edilmeli illaki birinde kaçak var yoksa araç su eksiltmez. elektrikçi sadece klima peteginde kaçak varmı diye bakar diğerlerini motor ustası kontrol eder. ilk başta Bi motorcuya gidip gözüken yerlerde kaçağı arayın sonra elektrikciye gider klima da kaçak varmı diye kontrol ettirirsiniz

burak488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta beyaz duman atma varsa sıkıntı motorda dır. dışarıdan su eksiltmesi gozukmez. duman atma yoksa lpg regulator bağlantıları radyator bağlantıları ve radyatorun kendisi motora giren ve çıkan su hortumlari kontrol edilmeli illaki birinde kaçak var yoksa araç su eksiltmez. elektrikçi sadece klima peteginde kaçak varmı diye bakar diğerlerini motor ustası kontrol eder. ilk başta Bi motorcuya gidip gözüken yerlerde kaçağı arayın sonra elektrikciye gider klima da kaçak varmı diye kontrol ettirirsiniz

görünürde duman vs.gibi birşey yok sorunda lpg den kaynaklanıyor olabilir taktırdığım günden beri sıkıntı yaşıyorum.teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:37 ----------

ayrıca lpg yerine benzinde kullansam birsüre sorunun lpg sisteminden olup olmadığı anlaşılabilir mi ?

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg takıldığından beri eksiltme var ise sorununuz belli zaten. Kelepçe bağlantı borular kontol edilsin. Sorunu hala bulamaz iseniz ege özüm opel mümin ustaya müracaat ediniz.05556501541 opel egemin önünden geçin ilk sağ sokakta.

burak488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg takıldığından beri eksiltme var ise sorununuz belli zaten. Kelepçe bağlantı borular kontol edilsin. Sorunu hala bulamaz iseniz ege özüm opel mümin ustaya müracaat ediniz.05556501541 opel egemin önünden geçin ilk sağ sokakta.

teşekkürler

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görünürde duman vs.gibi birşey yok sorunda lpg den kaynaklanıyor olabilir taktırdığım günden beri sıkıntı yaşıyorum.teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:37 ----------

ayrıca lpg yerine benzinde kullansam birsüre sorunun lpg sisteminden olup olmadığı anlaşılabilir mi ?

araçta geç çalışma gibi bir sıkıntı varsa lpg kaçırıyormu diye kontrol etmek için lpgsiz kullanılır ama su kaçağı için lpgyi kapatmak işe yaramaz. su lpg yı kullansanda kullanmasanda yine lpg tesisatinda gezer.

burak488

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun çözüldü.conta yandığı için motor yağına su karışıyormuş eksilme sebebide buymuş