2001 vectra yardım

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2001 model vectra alıyorum....2000 motor dizel olanını buldum orjinal araba 18000 ytl ye veriyor.....acaba 1600 motor benzinli mi alsam ...satarken de sorun yasamka istemiyorum...siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelini satmak 1.6 sını satmaktan cok daha kolay olur;)
devir dizel deviri helede opelin dizeli ise kolay satılır alıcısı hazır olur öyle malın;)

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bi ara 1,6 vectra almaya kaktım ama motorunun küçük ve yakıtının çok olması ve ayrıca satışının zorluğu yüzünden vazgeçtim. Kesinlikle dizelini tavsiye ederim.

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de bi ara 1,6 vectra almaya kaktım ama motorunun küçük ve yakıtının çok olması ve ayrıca satışının zorluğu yüzünden vazgeçtim. Kesinlikle dizelini tavsiye ederim.
hemşerim astra kaç kg merak ettim. bende 1.6 vectra var 1283 kg hep bunu duyuyorum da yok motor küçük falan diye de.ayrıca yakıtı hiç o kadarda tahmin edildiği gibi fazla değil.erzurum oltu arası hasankale üzerinden 130 km 22 lira yaktım bumu fazla yolu bilen bilir yokuş çıkıyorsunayrıca.satışı da 2.0 benzinlilere göre çok daha kolay vergi avantajından dolayı.lütfen vectrayı karalamayalım.

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra dizelin 1.6 benziliye göre tek avantajı birazdaha az yakması, dezavantajları ise; bakımların daha fazla olması, arıza verme ihtimali yüksek olması ve tamirlerin çok yüksek rakamlara çıkması, 100.000 km.den sonra devamlı sorunlarla karşılaşılması vergilerinin yüksek olması, ve dizel motor sesinin rahatsızlığı.........

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşerim astra kaç kg merak ettim. bende 1.6 vectra var 1283 kg hep bunu duyuyorum da yok motor küçük falan diye de.ayrıca yakıtı hiç o kadarda tahmin edildiği gibi fazla değil.erzurum oltu arası hasankale üzerinden 130 km 22 lira yaktım bumu fazla yolu bilen bilir yokuş çıkıyorsunayrıca.satışı da 2.0 benzinlilere göre çok daha kolay vergi avantajından dolayı.lütfen vectrayı karalamayalım.
Şimdi haluk hocam, ben at arabası kullanıyorum diye "en güzel araba at arabasıdır çok memnunum" diyenlerden kesinlikle değilim.Vectra tabi ki güzel araba. fakat şehirler arası bi çok araba birbirine yakın değerler veriyor. o yüzden yakıt işinin şehir içi tüketimde kıyaslanması gerek diye düşünüyorum. sanki senin astra şehiri içi benim vectradan ne kadar az yakıyor dersen aradaki fark kimi tatmin eder o da ayrı konu.
Ayrıca astra (en azından benimki) 1095 kg...

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için tesekkürler