2001 vectra yardım

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi haluk hocam, ben at arabası kullanıyorum diye "en güzel araba at arabasıdır çok memnunum" diyenlerden kesinlikle değilim.Vectra tabi ki güzel araba. fakat şehirler arası bi çok araba birbirine yakın değerler veriyor. o yüzden yakıt işinin şehir içi tüketimde kıyaslanması gerek diye düşünüyorum. sanki senin astra şehiri içi benim vectradan ne kadar az yakıyor dersen aradaki fark kimi tatmin eder o da ayrı konu.
Ayrıca astra (en azından benimki) 1095 kg...
hakanbey zaten ben demiyorum ki en iyi araba benim diye sadece astranın kaç kg olduğunu öğrenmek istedim ve vectranın da fazla yakmadığını anlatmak istedim ağabeyimde honda civic var şehiriçinde aşağı yukarı aynı yakıyoruz yani vectra bana göre gerçekten ekonomik araç sınıfına göre tabiki.saygılarımla

exalance_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
>Bende dizel alma cunku hem bakımı pahalı hem motordan sorun olabilir.. En iyi si 1.6 al birde sıralı lpg attırısın oh tamam işte devir lpg devri

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel yakıt kalitesi son birkaç yıldır düzeldiği için,2001 model dizel araçta kalitesiz yakıt kullanımından kaynaklanan sıkıntılar yaşayabilirsiniz.Toyota sırf bu gerekçeyle dizel araçlarını 1 sene önce getirdi....

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şuna inanın ben ankara da 1.6 vectra bulamadım yani temizi 2000-2001 model ama allaha şükür buldum sonun da çok da memnunum ne 2.0 ne de dizel de gözüm yok en güzel 1.6 comfort ::)
saygılar.....

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
>Bende dizel alma cunku hem bakımı pahalı hem motordan sorun olabilir.. En iyi si 1.6 al birde sıralı lpg attırısın oh tamam işte devir lpg devri
senin araba 1.6 mı.1.6 ise lpg de ne kadar yakıyorsun ş.içi ve ş.dışı teşekkürler

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B de dizel tavsiye etmiyorum. Çünkü motor sorunları çok fazla. 1,6 en iyisi.