2004 vectra comfort yol bilgisayarı ayarı

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, araç bilgisayarındaki ekranda önceden depodaki benzinle yapabileceğim yol km. cinsinden yazıyordu.. yanlışlıkla ayarı ile oynayınca şimdi yapılmış olan km. yi yazıyor.. baya uğraştım ama eski haline getiremedim.. bilen arkadaşlardan acil yardım.. selamlar..

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım yol bigisayarı menüsüne girince aşağı yukarı okla ekranda normalde görünmesini istediğin sekmeye gel(kac kilomtre gideceğin olabilecei gi anlık yakıt ortalama yakıt farketmez ama senin istediğin en üstteki )sonra ok tusuna bas o sekmenin yanıda ok işareti çıkacak sonra normal ekrana dönünce onu gösterecek

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Cam SİleceĞİnİ KullandiĞin Kolun Üzerİnde En Ucunda Basma DÜĞmesİ Yok Mu? Basinca DeĞİŞmelİ Gİdİlen Yol,anlik TÜketİm,ortalama TÜketİmİ Felan GÖstermelİ Sankİ???

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadir KardeŞİm Baya UĞraŞmiŞtim Ama Dİr Daha Deneyeyİm.. (mÜmkÜnse) Ayrintili Tek Tek Anlatir Misin. İngİlİzce Dİl. Yazili Olan MenÜsÜyle Beraber. Şİmdİden Çok TeŞekkÜr Ederİm..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lelmas' Alıntı:
Cam SİleceĞİnİ KullandiĞin Kolun Üzerİnde En Ucunda Basma DÜĞmesİ Yok Mu? Basinca DeĞİŞmelİ Gİdİlen Yol,anlik TÜketİm,ortalama TÜketİmİ Felan GÖstermelİ Sankİ???
kardeş bu arkadasın aracının yol bılgısayarı farklı senınkı gıbı degıl

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Yalnış yönlendirme özür

astrammm' Alıntı:
kardeş bu arkadasın aracının yol bılgısayarı farklı senınkı gıbı degıl

Yapma ya ben hepsinde yanı sanıyorum kusura bakmayın yalnıs yönlendirmek istemem Peki bu yeni bir yol bilgisayarı mı?Tüm opellerde yol bilgisayarı standart değil mi?Yani içerik açısından da soruyorum örneğin gösterdiği halarda çeşitlilik gösteriyormu?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralarda dediğin gibi kol üzeründen değiştiriliyor fiat serisinde olduğu gibi ama vectralarda ekranın yanında ayar düğmeleri vardır ordan ayarlanır menüden secmek istenilen secip ok lanır yanii

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yol bilgisayar ayarları veya kademe degiştirme dügmeleri modeller (a,b,c) serielrinde farklı yerlerden yapılıyor b serileri vectra için silecek kolunda bulunan küçük dügmeden c ler farklı yerden sanırım..

aleaddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese çok teşekkür ederim. özellikle alp'e. çok teşekkürler.