2005 1.2 twinport corsa ?

f.haş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk aracımı almaya çok yakınım uzun araştırmalar sonucunda 1.2 twinport essentia corsa almaya karar verdim gerek maddiyat sınırlarım gerek isteklerim doğrultusunda bu modele karar verdim ancak genel bir araç bilgisiyle yola çıkıyorum.
Bu araç konusunda tecrübeli olanlar dikkat etmem gereken ekstra bilmem, bakmam gereken bildiklerini benimle paylaşabilirlerse çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger yok zincir var. baskısına bakın yağına suyuna bakın. yürür aksamı iyiyse kaportasına baktırıp alın.
essentia'da abs yok yalnız. lpg ile gayet az yakıyor.
hız beklentiniz yoksa ideal...

f.haş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler öncelikle direksiyonlarında kronik bi kitlenme sıkışma problemi olduğunu söyledi 1-2 kişi ama bunun aslı astarı nedir böyle bişey var mı 2005-2006 kasa c lerde

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusu tıkırtı yapar. revizyonu yapıyorlar ancak yenide alsanız bi süre sonra aynı oluyor....

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 3 aydır kullanıyorum 2005 essentia. Abs yok, hiçbirşey yok daha dogrusu:) ama genel anlamda memnunum. Direksiyondan bozuk yollarda tıkırtı geliyor park ederken manevralarda biraz sertleşiyor, elektrikli direksiyonu var ama sanki hidorlik direksiyondan daha agır oluyor bazen:). Benimkisinde lpg yok benzinli şehir içinde 7 litre civarı yakıoyr uzun yolda 5lt kadar yakıyor normal kulllaımda tabi.şehiriçi için cok idael kücük park sıkıntısı yok :)

f.haş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani bu paralara maalesef bu kadar rahatlık alabiliyoruz :confused: Ancak anladığım kadarıyla genel olarak bir memnuniyetsilik yok araçtan sanırım memnunsunuz :)

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu corsayı almadan önce 307 im vardı en fulu sayılacak xt modeli. otomatikdi hemde satmak zorunda kaldım nakit ihtiyacımdan dolayı 2000 model clio seymbol ile takas ettim üzerine bir miktar para aldım. nakit ihtiyacımı giderdim. ancak clioya 1 hafta binebildim hemen sattım corsayı aldım cliodan sonra mercedes gibi geldi valla ne yalan sölüm belki direk arada clio olmadan corsaya gecseydim corsayıda begenmeyecektim ama şuanda cok memnunum aractan.