2005 eastronic astra h'de yazilim gÜncellemesİ yapilir mi?

akaraoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 Eastronıc Astra H'de yazılım güncellemesi yapılır mı? Yapılırsa nelerin değişmesini beklemeliyim. Konu hakkında bilgi rica edebilir miyim?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle şikayetiniz nedir?

Kalkışlarda kavrama titremesi mi var?
Vites geçişlerinde vuruntu mu var?
F hatası mı verdi?
Altta, vites kolunda, şanzumanda uğultu mu var?

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle şikayetiniz nedir?

Kalkışlarda kavrama titremesi mi var?
Vites geçişlerinde vuruntu mu var?
F hatası mı verdi?
Altta, vites kolunda, şanzumanda uğultu mu var?

Arif bey iyi günler bende 2004 corsa njoy easytronıc sahibiyim kalkışlarda kavrama titreme sorunu benım aracımda mevcut nedeni yazılım olabilirmi?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif bey iyi günler bende 2004 corsa njoy easytronıc sahibiyim kalkışlarda kavrama titreme sorunu benım aracımda mevcut nedeni yazılım olabilirmi?

Merhaba.

Aracınız kaç km' de bilmiyorum ama daha 1 ay önce bende aynı şikayetle yetkili servise gittim. Öncelikle gaz kelebeği temizliği yapıldı ve kısmen düzeldi.

Bazen hafiften belli belirsiz gene yapıyor. Tahminen baskı inceldi ve ortalama 80-100.000 arası değişiyor. Ayrıca yazılım ile kavramayı yeniden ayarlayıp yaklaştırsak dediğimde; şuan çalışan sistem çalışmayabilir yani adaptasyon sağlamaz ise araç yürümeyebilir dediler. Titremede yazılım ile denemek için vites geçişlerinde de vuruntu olması lazım dediler. Yani hiç kurcalama gittiği yere kadar gitsin, titreme aşırı arttığında getir dediler.

Bu arada benim araç 60.000' de.

Son düzenleme: