2008-2010 arası asfalt güzelleri (corsaDistorsiyon farkıyla)

3 aracın da fiyatlarının aynı olduğunu farz edersek,bu 3 araçtan hangisini alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    133
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bizim sitede başka sonuç çıksa şaşardım :)

dncera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bakıldıgında hepsi birbirine benziyor. Ama astra daha bir kaslı görünuyor. Bu bahsettıgım tek kapı astra için :)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
objektif olarak konuşuyorum Golf yine güzel değil bence Focus iyi yandan ve önden gayet güzel bi araba ama arkası hiç hoş değil öyle bi arabaya göre çok basit kalmış belki de gözümün alışmadığından Astra GTC bence hiç hoş değil rezalet diyebilirim çok basit olmuş sadece kapılarında çerçeve olmaması hoş Astra sedan zaten güzel ona lafım yok piyasaya bi girsin orta sınıfta en büyük sedan olacak yeni Astra Hb güzel akıcı bi araba yola hakim duruyo yine opsiyon listesiyle rakiplerine fark atacağından eminim ama Focus la Astra arasında çok büyük bi kararsızlıktayım tabi gerçeklerini görünce fikirlerim tamamen oturur herhalde ama bi opelci olarak oyum Astra ya objektif bakmayı bıraktım :D:D:D

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki golf!

araçların 3 üde güzel başarılı araçlar tabikide golf ün yeri bambaşkaa gerek konfor gerekse sağlamlık ve iç dış dizayn konusunda bencee golf çok daha başarılıı!vw yi kullanmayan bilemezz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...