2008 Astra Mercekli Far

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanesi 270 ytl nası oluor arkadaşım 2008 farlar daha hiç bir tunnigciye bile gelmedi yok öle bişe piyasada nası anlamadım hangi sanayide bu

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalite

Arkadaşlar bence aracın orijinalliğini hiç bozmayın. Allah vermesin ama eğer satmak zorunda klırsanız harcadığınız binlerce ytl yanınıza sadece zarar kalıyor. Ben yazın 2004 vectra c mi sattım, aksesuarlarına 5 ykr bile alamadım. Para bu devirde kolay kazanılmıyor. Keşke alırken xenon kitli alsaydınız.

Saygılarımla....

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde keendi orjinal farından bahsediyoruz arkadaşımm nası 270ytl oluo göster hemen gidip alıcam daha yok öle bi far piyasada tek olarak sadece arabaların üzerinde gelio.mart gibi gelicek piyasaya

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wallahi verim msn adresimi
bilmiorum herifler belki kendi imal etmiştir, tekine 270 ytl fiyat istedi adam...... Ümraniye Sanayinde, hatta sanayideki bi rivayete göre, normal farların göbeği değişip mercek takabiliolarmış:)(bunu duydum sadece)

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin için gidip c.tesi bidaa bakıcam.... Ama size yemin ederim herif direk fiyat söledi hatta kolay kolay bulamıcağımı sçledi ben kulak asmadım dedim sanayiye düştüyse oooo

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş git hatta resmini çek kendileri nası imal edicekler 270ylt olması imkansız ben bitane buldum maslakta tuningcide 750ytl sıfır aynı servisin takıtıgı orjinal siyah taban. sen acil sana zahmet bi bak resmide çek bakalım nası bişe

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada yetkılı servıste calısan arkadasım aracılgıyla orıjınal merceklı far ıcın 1660ytl ıstedıler yalnız bunun uzerıne xenon kıt ı de almanız gerekıyor bu da servıste 500 ıla 800 ytl arası yanı toplamda 2500ytl ye mal oluyor. buna deger mı dersenız paranız varsa bence evet.

ısmaıl

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turk un problemi varsa cozumu de kendince mutlaka vardir... bizimkiler uygun birseyler gelistirmislerdir...:D