2011 astra h kasay uygun 17 jant

aliosmann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2011 model 1.3 dizel. Bijon araliklari 5*110 bu olculerde pek jant secenegi yok aracimin orjinal janti 16 İnÇ . Ben 17 yapmak istiyorum nasil bi jant modeli takabilirim acaba yardimci olursaniz cok sevinirim

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ulan opel. 4x100'den neden 5x110'a geçersin ki. Bi dünya model var 4x100'de.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Can, buraya alalım kardeşim seni :)''

Tabi ki 17'' astra OPC jantları güzel bir tercih olur...Oarjinal olarak aracınızda fabrika çıkışlı sunulan jantlardan ya da replikalarından tercihte bulunun derim..Hali hazırda bir astra mız var..Jettaco isimli arkadaşımıza ait...O güzel bir tercih yaptı, yayla da destekledi..Kendisi konuyu görünce temas edecektir..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modlama konusu olunca ben damlarım, kambersiz düğün olmaz :D Ofsetsiz VOSSEN replikalarını öneriyorum. Opel deyince 5 kollu jant takmak lazım eğer orijinal opel jantı takmayacaksanız. Örnek olsun diye görseli ekliyorum.

2e0ob6h.jpg

2ev6k2b.jpg

6hsu9t.jpg

in8veq.jpg

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modlama konusu olunca ben damlarım, kambersiz düğün olmaz :D Ofsetsiz VOSSEN replikalarını öneriyorum. Opel deyince 5 kollu jant takmak lazım eğer orijinal opel jantı takmayacaksanız. Örnek olsun diye görseli ekliyorum.

2e0ob6h.jpg

2ev6k2b.jpg

6hsu9t.jpg

in8veq.jpg

Vossen'lerde 5x110 var mı ki?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiginiz gibi çok bi seçenek yok..Serdar kardesimin dedigi gibi orjinal jantlardan seçim yapmanız daha iyi olacaktır.birde jantı büyütünce yay şart oluyor.35 mm lik yaylar ile hoş bi görüntü alırsınız..

Mert kardesimin gösterdigi jantlar insignia üzerinde 10 numara durmuş..bu jantların bizim araca uygun bijon ölçüsüne hiç denk gelmedim..eger varsa hoş duracaktır..

benim size şiddetle tavsiyem şu ilandır..bu jant orjinal astra turbo janttır.param olsa alacagım kenarda dursun diye ama şu aralar zor.hemde lastigi üzerinde.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-opel-astra-h-gtc-turbo-17-jant-lastik-takimi-148267024/detay

başka seçeneklere bakıcak olursak şu ilana rastladım geçende..aracı yayla basılırsa hoş bi görüntü çıkarır bu jantlarla

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-opel-astra-h%2Cgtc%2Copc-17-inc-jant-97895344/detay

bulabilirseniz bu jant modelinin 17si güzel duracaktır..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-16-opel-astra-h-5x110-156686242/detay

birde birşey farkettim.bizim araçlarda kullanılan bijon aralığı alfa romeolardada kullanılıyormuş..jantlar cok güzel ancak bu jantların et degeri vs..uyarmı bizim araçlara bilmiyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-alfa-romeo-159-17-orjinal-jant-janti-154157064/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-sahibinden-sorunsuz-temiz-orjinal-giuetta-jant-takim-156813531/detay

tabiki ikinci el jantların geçmişini sorgulamak gerekir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC ve Turbo jantlarından birini kesinlikle alın, alın yani başka birşey demiyorum müthiş duruyor araba üzerinde. Vossenler replika olduğundan 5.110 bulunabiliyor. Dün lastikçi arkadaşa gittim fiyat öğrenmeye, bu zamana kadar 100den fazla opele 5x110 poryaya 5x112 jant taktık, jantlarda da poryalarda da tolerans payı var, daha şikayetçi olan olmadı sorun çıkmıyor dedi. Bildiğim kadarıyla insignialarda da 5x110 porya ile devam edildi, tahminim bunları da uyarlamışlardır.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC ve Turbo jantlarından birini kesinlikle alın, alın yani başka birşey demiyorum müthiş duruyor araba üzerinde. Vossenler replika olduğundan 5.110 bulunabiliyor. Dün lastikçi arkadaşa gittim fiyat öğrenmeye, bu zamana kadar 100den fazla opele 5x110 poryaya 5x112 jant taktık, jantlarda da poryalarda da tolerans payı var, daha şikayetçi olan olmadı sorun çıkmıyor dedi. Bildiğim kadarıyla insignialarda da 5x110 porya ile devam edildi, tahminim bunları da uyarlamışlardır.

5x110 a 5x112 uyuyor ben 40000 kmdir kullanıyorum ama takmayın...
söküp taktıkça poryadaki yuvayı bozuyor ve bijonlardan kıymık atıp yalama yapacak gibi bir ilerlemesi var...birde balans olayı var. balans tutuyor arada bozuluyor tekrar yaptırıyosunuz düzeliyor.
sonuç olarak bana güvenli gelmiyor.
alfa jantları uyuyorsa oda bir seçenek olur...