2011 cosmoda gösterge tablosu

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2011 cosmoda gösterge tablosu

selimy link' Alıntı:
depo da full maşallah   ;D ;D

ister alışkanlı deyin , ister takıntı. Sürekli olarak ışık yanınca , fulldepo alırım.
Böylece sürekli ölçerim yakıt sarfiyatımı. greatt

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Murat.Dursun'un aracı da benimki ile paket ve yıl olarak aynı.

İçinde yanan ışıkları da karşılaştırırsak onlar da aynı. Fakat bende AFL olduğu için checking sırasında sağ göstergede gündüz ledleri ile ilaveten AFL+ arıza ışığı yanmakta.

Sol tarafta ise benim aracımda AFL+ gündüz modunda led açık olduğundan farlar için yeşil ışık yanmamakta. Sn. Murat.Dursun da ise bu far kontrolü yanmakta.

Onun haricinde diğer ışıklar aynı. Yani iki araç arasında tutarlı bir durum söz konusu.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Selimy,

Reklam amacı olmadıktan sonra amaç bilgi paylaşmak ise hiçbirşeyi yasaklamıyoruz ;)

Hassasiyetiniz için teşekkürler. Linkteki forumda da karşılaşabiliriz :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen hafta serviste beklerken 2011 araçları baya bir inceleme fırsatım oldu ilk gözüme çarpan herkesin bildiği el freni düğmesindeki kromaj ve daha sanırım kimsenin farketmediği cruse control düğmesinin bizde tekerlek şeklindeki halinin 2011 araçlarda ortasına bir çizgi gelmiş kanal şeklinde o ayrıntı dikkatimi çekti..

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat.Dursun link' Alıntı:
2010 Sport paket gösterge tablosu ekteki gibidir.
İlk çalıştırma anı tüm ışıklar yanarken ve sonrası

Resimi cep telefonu ile çektim çok net değil ama anlaşılır durumda en azından.
Bu arada bazılarının hemen dikkatini çekecektir , ilk çalışma anında KM daha fazla.
O resmi çekmek daha sonra aklıma geldi bu yüzden arabayı park ettikten sonra çektim.
Her sabah ve akşam iki resim arasındaki mesafe kadar şehiriçi yol yapıyorum. Motor bile ısınmıyor.
Bu yüzden 9.2Lt yakıt için çok değil diye düşünüyorum.

Selamlar.

photo0022kb.jpg

photo0023w.jpg

evt benim aracımda da aynen bu sekilde gözüküyor.gündüz farları ve uzun far asistanı yanmıyor.yagmur sensörü için de yanan bişi yok.zaten öyle göstergede cok fazla uyarı cıkmasından yana diilim..

extra heralde bize shift uyarısı var..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
geçen hafta serviste beklerken 2011 araçları baya bir inceleme fırsatım oldu ilk gözüme çarpan herkesin bildiği el freni düğmesindeki kromaj ve daha sanırım kimsenin farketmediği cruse control düğmesinin bizde tekerlek şeklindeki halinin 2011 araçlarda ortasına bir çizgi gelmiş kanal şeklinde o ayrıntı dikkatimi çekti..
benim araç 2011  model   el freni düğmesi kromajsız ama  cruse controlde  bahsettiğiniz kanal var. yağmur sensörü ve gündüz farı işareti yanmıyor. vites değişim uyarı işareti çıkıyor

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumda görünce bende kendi aracımın gösterge panelerine baktım.Göstergede yerleri var belli oluyor fakat ne yaptıysam ışıkları yanmadı. ևok önemli mi derseniz tabikide elzem değiller ama Vergi yükünden dolayı Avrupalıdan bile fazla bir para verip bu araçlara sahip olunca insan ister istemez beklenti içerisine giriyor.Neden yok diye! Yazılım sorunu olduğunu düşünmüyorum.Muhtemelen 2011 modellerde  maliyet hesabı yapıp lambaları koymadılar.Bazı araçlarda çift geri vites lambası olupda sadece sag taraftakine ampul koymaları gibi.İlginç!

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bartowski link' Alıntı:
Forumda görünce bende kendi aracımın gösterge panelerine baktım.Göstergede yerleri var belli oluyor fakat ne yaptıysam ışıkları yanmadı. ևok önemli mi derseniz tabikide elzem değiller ama Vergi yükünden dolayı Avrupalıdan bile fazla bir para verip bu araçlara sahip olunca insan ister istemez beklenti içerisine giriyor.Neden yok diye! Yazılım sorunu olduğunu düşünmüyorum.Muhtemelen 2011 modellerde  maliyet hesabı yapıp lambaları koymadılar.Bazı araçlarda çift geri vites lambası olupda sadece sag taraftakine ampul koymaları gibi.İlginç!
bizim sol tarafta geri sis lambası var o yüzden tek taraflı yanı yor geri vites lambası.

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bizim araçlarda öyle ben örnek vermek amacıyla geri vites lambasından bahsetmiştim.bazı araçlarda  yeri var ampul yok.