2013 ASTRA J 1,4 TURBO 140 HP ARIZA IŞIĞI SORUNU

SER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: faruk_atabay52

faruk_atabay52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet benzin motorunuda yeniledim ama sorun hala duzelmedi arti bujileride degistim kelebek bogazinida temizlettim degisen birsey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cheyvii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet benzin motorunuda yeniledim ama sorun hala duzelmedi arti bujileride degistim kelebek bogazinida temizlettim degisen birsey yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba Faruk bey konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ama arıza ile ilğili son durum ne acaba, Sorun çözüldü mü?

ocolak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Semih bey merhaba aynı sorun benim aracım dada var sorununuz çözüldü mü yardımcı olmanız mümkün mü?

ocolak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla boğaz kelebeği temiz görünüyordu sanırım sensörlerle alakalı bir durum var

Opel astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model 1.4turbo astraj aracim var arac yoldagiderken sanki firen yapar gibi yigiliyor nedendir
Aynı şey benim başıma da geldi ateşleme bobini değişti uzun süredir problem olmuyor. Bu arada bu yığılmayla birlikte esp ışığıda yakmıştı

Opel astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opellerde kronik arıza olduğunu söyledi, zaten pcde de "emme hava akış sistemi" olarak geçiyor. Bu arada ustayı değiştirdim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yarın aracımı göstericem. Gaziantepte yeni olduğum için usta konusunda biraz sıkıntı yaşadım. Servise gitmeye pek sıcak bakmıyorum çünkü hem gereksiz masraf çıkarıyorlar hem de ustalıklarını beğenmiyorum özellikle yetkili servislerin. tecrübeli usta tercihim.
Ne yaptınız sorunu çözebildiniz mi ben de gaziantepte yaşıyorum sorunu geçici olarak çözmüşlerdi tekrar arıza ışığı yandı

addim27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 model 1.4turbo astraj aracim var arac yoldagiderken sanki firen yapar gibi yigiliyor nedendir
Selamlar, benzer bir durum yaşamıştım, turbo selenoid valfinde hava kaçağı vardı, parça değişmiş ve sorun çözülmüştü..

SM-C5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

agentorange

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
2011 Astra J 1.4 T Cosmo'da aynı sorunu yaşıyorum. BOSCH servis 6500 tl değişim bedeli çıkarttı emme manifoldu sorunu ve termostat sorunu olduğunu söyleyerek. Yokuşta çekiş sorunu yaşıyorum. Nasıl çözdünüz sorunu? Değişim şart mı? Gaziantep için usta tavsiyesi var mı?