2013 Octavia Aldım ve Yol İzlenimlerim

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kazasız belasız sürüşler dileyelim ağız tadıyla binin inşallah.

Birkaç yıla benimde ihtiyaç halinde alınabilir olarak gördüğüm sıfır dizel araçlardan. Hatta Rapid lere bakıyorum ama Jetta hüsranı yaşatacaklarmış gibi geliyor bana Octi iyidir ama git gide fiyatları vw seviyelerine çekiyorlar yetişebilirmiyiz bilemiyorum :)

Merak ettiğim donanım listesinde yok(geri görüşlü arka park sen. denmiş sadece) ama galeri deki fotolarda var, sizin aracınızda ön park sensörü var mı acaba?

Birde benim gözüme fotoğraflardan plastik aksam soru işareti yaratmıştı. İçerideki malzeme kalitesi, özellikle gövdedeki plastik malzeme sizi tatmin etti mi? Hoş elegance da malzeme göze batmıyordur ama gene sorayım ucuz durmuyor, verilen paranın hakkını veriyor değil mi?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Keyifle,kazasız belasız kullanın:)

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben malzeme kalitesinden oldukça memnunum. Zaten ön kısımda bolca yumuşak plastik kullanılmış, sert plastiğin olduğu yerlerde kullanılan malzeme ise kesinlikle basit izlenimi bırakmıyor. Çift renk konsol, kullanılan krom detaylar oldukça elit bir görünüm oluşturmuş bana göre. Focus-Astra-Insignia gibi araçlarla karşılaştırıldığında ön konsolun daha derli toplu , karmaşadan uzak ve sade bir tasarımı var. Bu da daha az göz yoruyor.

Galerideki fotolar, genelde tüm markalarda olduğu gibi en full araçların resimleri. Elegance pakette ön park sensörü yok. Bunun için otomatik park asistanı veya tam otomatik park özelliği opsiyonlarını almanız gerekiyor. Bence ön park sensörü elegance pakette std olmalıydı. Gerçi opsiyonda olduğu için sonradan takılabilir kanaatindeyim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim .firmalar iyice suyuna çıkarmaya başladı sanki. full arabada ön park sensörünüde opsiyon olarak koyacaksan elegance modeli satma arkadaş. tek paket çıkart, diğer opsiyonları isteyen eklesin madem öyle. hayret bişi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, kazasız belasız, iyi günlerde kullanın. Skoda son zamanlarda kalite konusunda epeyce bir yol aldı.