2019 astra sedan 1.4 turbo aracım için hangi lpg firması

balaban44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.4 turbo aracım için hangi lpg markasını önerirsiniz.yada lpg mantıklı olurmu önerilerinizi bekliyorum.saygılar.aracım otomatik vites.

Son düzenleme:

balaban44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç otomatik

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bütçeye göre değişir. Atiker lovato brc prins. Önemli olan doğru montaj ve afr ayarı.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Ayrıca sizin araçlarda motor kodu farklı sanırım. Bu araca montaj yapacak yer bu araca özel ayarlarını bilmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca sizin araçlarda motor kodu farklı sanırım. Bu araca montaj yapacak yer bu araca özel ayarlarını bilmesi lazım.
Motor kodu aynı 2015ten beri B14NET. Yalnız 2019larda değişken subap zamanlaması olduğu söyleniyor. Oncekilerde yok muydu bilmiyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Motor kodu aynı 2015ten beri B14NET. Yalnız 2019larda değişken subap zamanlaması olduğu söyleniyor. Oncekilerde yok muydu bilmiyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bendeki a14net. Simdikiler değişken subap zamanlamasi var. Youtubeda candan muh. Ve birde Kütahya merve otogazin yaptığını biliyorum. Yazılımı farklı çünkü. Montaj yaptıracağın yere sorman lazım. Bende atiker grand var ne arıza ışığı yakıyor ne cekisinde sorun var. Maşallah.