30000 bakımı

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracim 32000 i gecti ama hala servise gidemedim, (04 model 1,4 astra g) servise gitmek yerine bujileri ve hava filtresini degistirsen yeter bosa masraf yapma diyen arkadaslarim var ama pek icime de sinmiyo ne dersiniz? :confused:

xvayzet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: :eek: araca zamanında yapılması gereken bakımlar masraf değildir.sadece buji ve hava niye acaba benzin filitresi şişer de yolda kalırsan ne olacak.polen tıkanıp bi müddet sonra arabanın içi kokarsa veya yağ veya filitre değişmeyip motorun zarar görürse mesela iticiler (800 ytl.) frenler kontrol edilmeyip .....falan falan arkadaşların sonra çıkan masraflara ortak olacakmı acaba..

onurek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakımlar sadece masraf değildir. arabanın ömrünü uzatmak için periyodik şekilde yapılması gereken işlemler.
heee daha büyük masraflar yapman için çabalıyosan arkadaşların onu bilemem.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
xvayzet' Alıntı:
arkadaşların sonra çıkan masraflara ortak olacakmı acaba..
+ 38795 :good:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç yağını falan değiştirmedin mi?

aman aman bu foruma bir daha yazma gören duyan olur arabanı sonra satmak istersin satamazsın

dostum sen ne yaptın servetini döktüğün arabanı bir yağ değişimi uğruna yatak mı sardıracaksın? hiç kullanma klavuzunu okumadın mı?

YA DA O ARABA SANA HEDİYE GELDİ DE ONDAN MI HOR KULLANIYORSUN?

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok canım yağını değiştirdim tabi o kadar da değil :kop: doğru söyluyosunuz ya şimdi kaçıcaz üç beş kuruştan iki gün sonra elimizdekide gidicek anlaşılan en yakın servise... teşekkür ettim.. :good:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
iscanthere' Alıntı:
en yakın servise...
Tabiki;şunu unutma -klasik bi laf olacak ama- sen arabana bakarsan o da sana bakar ... :) :D :good: