4 mevsim lastik önerisi

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hıc bosa para wermeye gerek yok petlas pt 515 ben aldım cok memunum. ustelik 2.0 turbo aracıma aldım islak zemınde ve duzde cook iii

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence 4 sezon lastik almayın 4 sezon lastik demek ne yazın yaz lastiğinin performansı nede kışın kış lastiğinin performansı demek öyle 2 arada 1 derede bir lastik oluyor ki kar lastiği olmadığı sürece karda kış lastikleri bile zorlanırken 4 sezon lastiklerin yaz lastiğinden neredeyse farkı kalmıyor

öncelikle 4 mevsim diye tabir edilen lastiklerin eline standart yaz tipi binek lastikler su dökemez. üst düzey performansa yönelik lastikler hariç tabiki. kış konusunda da çivili olmayan her lastik kadar iyi lastiklerdir genelde. yaptığınız yorumlardan hiç kaliteli ve pahalı bir gerçek 4 mevsim kullanmadığınızı düşünüyorum. özellikle kış şartları için.

ayrıca her marka gerçekten 4 mevsim lastik üretmiyor. ;) yok michelin'mis yokohoma'ymış, continental'mış... bunlarda malesef gerçek anlamda 4 mevsim lastik yoktur.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik almak için öncelikle aracı kullandığınız yol koşullarını, yaşadığınız yerin mevsimsel koşullarını ve bu mecsimsel koşulların kullandığınız yollara etkilerini göz önünde bulundurun.Bunları burada açıklarsanız sanırım daha çok sizin koşullarınıza yakın koşulllarda araç kullananlar size bilgi verebilir.

serkan1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın HAYDUT25 yukarıdaki yorumumda zaten şartlarımı söylemiştim????Sizin için tekrar yazayım!!!

"Ama ben continental veya michellin almayı düşünüyorum,az biniyorum şehir içi asfalt yolda kullanıyorum,pahalı olmayan bir markada işini görür diyorlar ama ben bu 2 sinden birini düşünüyorum....
Benim asıl merak ettiğim şey" opel astra için asfaltta kullanıma en uygun lastik hangisi????"

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla söze gerek yok yazılan uzuun uuzzuuun yorumlarıda okumadım ama Michelin Energy serisi TEK dir ! 10 sene kullandım Piyasada bilen kim varsa onu parmakla gösterir zaten biraz pahalıdır okadar :) ayrıca arkadaşım 4 mevsim lastik takacaksan nerde yaşadığının pek bi önemi yoktur! ve ben lastiklerimi erzurumdaki -30da Balıkesirdeki 40 derecedede kulanmışımdır Kısacası pişman olmazsınız Saygılar...

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla söze gerek yok yazılan uzuun uuzzuuun yorumlarıda okumadım ama Michelin Energy serisi TEK dir ! 10 sene kullandım Piyasada bilen kim varsa onu parmakla gösterir zaten biraz pahalıdır okadar :) ayrıca arkadaşım 4 mevsim lastik takacaksan nerde yaşadığının pek bi önemi yoktur! ve ben lastiklerimi erzurumdaki -30da Balıkesirdeki 40 derecedede kulanmışımdır Kısacası pişman olmazsınız Saygılar...

bahsettiğiniz ürün malesef 4 mevsim değildir. yaz tipi lastiktir ;)

cess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne zaman lastik önerisi için bir konu açılsa kimse bridgestone yazmıyor.benim araba 13 jant.lastiğimde bridgestone b330 evo.lastilten gayet memnunum.çok emniyetli olduğunu düşünüyorum çünkü 4 kannallı.desenleri düz ama beni hiç kaydırmadı.lastik hafif sert. bildiğim kmadarıyla bridgestone emniyetten ödün vermiyor.

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye şartlarına göre ama dikkat edelim söze; türkiye şartlarına en uygun lastik bridgestone turanza er 300 modeli

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıc bosa para wermeye gerek yok petlas pt 515 ben aldım cok memunum. ustelik 2.0 turbo aracıma aldım islak zemınde ve duzde cook iii

Bende petlas aldım yaklaşık 5000 km oldu.Hem ıslak zeminde hemde kuru zeminde gayet iyi.Fiyat olacakta çok uygun.

serkan1976

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün 4 adet continental premium contact 5 serisi lastik aldım....660 tl

Bakalım performansı ne olacak? Michellin ve continental arasında kaldım,fransız malı diye michellin almadım....