99 model vectra almaya kara verdim yardım edermisiniz?

laewtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 160.000 şehir dışı şehir içi 200000 civarında yakıyo ama bu kullanmaya aracın bakımına bağlı ama pişman olmayacağın bir araba tabi temizini bulduğunuz sürece

ahakant

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem çok yakar hemde akraba olur uzun zaman satamazsın. cd modeli al rahat et. problem oludğunda gt ye oranla ustalar daha rahat müdahale eder. 14 hp için değmez. bence

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
GT almak fikri bile insanın kulağına hoş geliyor. Ben kullanıcıyım, performansı seviyorum diyorsan, çok temiz olmak şartı ile al derim. Dökük bakımsız bir Vectrayı toplamak çok pahalıya mal olur. 1-2 fazla ver temizini al rahat et. Ama darda kalırsam hemen satarım dersen hiç alma. Vectra 2.0 CD veya 2.0 CDX almanı öneririm. Az kullanırsın performansını beğenmezsen 10-15 HP lik güç artışına gidersin sorun hallolur. GT ye vereceğin 1500-2000 YTL lik farkın daha ucuzuna CD veya CDX'i 150 HP ye getirirsin. Satarkende havası olur.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bana sorarsan gt al derim içimde hep bir ukteydi gt ama gelgelelim olmalı sen gt al jantları bana ver nasıl fikir ama :))))

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GT alacaksan 94 model A kasa sfi motor (c20xe) 150 hp almanı öneririm
bunlarında temizi ve az km yapmış olanları var
bende A kasa GT kullanıyorum ama (x20xev) 136 hp olanlardan
bide ben uzun zaman binerim arabayı değiştirmem diyorsan gt al.
GT yi satarken zorlanırsın çünkü vectra alıcılarının % 90'ı GT ile diğer vectralar arasındaki farkı bilmiyorlar

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt ve cd arasında müthiş fark var. imkanın varsa ikisinide kullan doğru kararı o zaman ver derim. bende cdx almayı düşünüyordum ama gt aldım başka birşey bu alet. gidişi, duruşu virajlarda verdiği güven, süspansiyon çok başka. temizini bulursan biraz fazla verip almanı tavsiye ederim.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yakıt tüpte ne kadar fark edebilirki biri 150 yaksın diğeri 170 yakar o kadar farkta adamı batırmaz bence gt daha zevkli

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafanı karıştırma dizeli hiç düşünme git kendine temiz bi cd veya cdx al paşa paşa sür

kartalbaba06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkür ederim 61000 km de 1999 model hiç hatasız gt aldım :):):)