Acil yardim bobinde olmadi ????

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Arabam opel astra G. 98ModL.eco motor. Nasıl anlatsam,sabah bindim calıstırdım normal calıstı,10km yolgıttım (tırafikte) ve konta kapadım 2 veya 3veya 5saat sonra calıstırdım,rolantı göstergede 2ye geliyor biraz gaza basarmıs gibi hızlı calısıyor ve araba gır gır dıye hafif bir sallama yapıyor moturu, ve 500metre gidim kesiyor normal halıne geri dönüyor.araba sıcakken yapmıyor (yada Cook) sogukken yapmıyor.Arabam 2 aydır busorunu yapıyor bilgisayara baglattım hicbirsey cıkmadı,yagsı fıltresi 4ay oldu degiseli moturdanda ses gelmiyor gayetnormal,ustaya sordum bulamadı almanyada usta yokta neyse,136binde araba.yardım edin lütfen.:( YENI KONU ARKADASLAR BOJİ DEDİNİZ ALDIM YİNE AYNISI KESIN BOBIN DEDİNİZ BOBİN ALDIM BUGUN TAKTIM AKSAM CALISTIRDIM AYNISINI YAPTI BOBİN ELİMDE PATLADI SAYILIR BOBİNİ VERİP PARASINI ALA MIYORUM SADECE BASKA BİR PARCA ALABİLİRİM ORDAN BOBİN FİYATI 18O OYRO.BENSİMDİ NEYAPACAM NASIL HALLOLACAK BU ARABA BURDA OPEL SERVİSİNE GÖTÜRSEM DÜNYA PARA DİYOR NASIL HALLEDECEM BUSORUNU ANLAYANLAR ACIL YARDIM ..:sorry:

Ekli dosyalar

• DSC00824.jpg
    DSC00824.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 13

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor ısınana kadar yüksek devirde çalışması normal değil mi? Otomatik jikle oluyor sanırım

aSreG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu kendim yaşadım bobini değiştirdiğimde sorun düzelmişti..

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opeller neymıs yaa.

Aynı sorunu kendim yaşadım bobini değiştirdiğimde sorun düzelmişti..
OLMADI KARDESİM BOBINI İYİKİ OPEL SERVİSİNDEN ALMAMISIM SERVISTE SORDUM 280 oyro DEDİ.YORUM İCİN TSKLR.

Ekli dosyalar

• oom 9.jpg
    oom 9.jpg
    62.6 KB · Görüntüleme: 4

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bobini ebay de satın o parayla opel servisine gidin bence.

böyle giderse kendim sorunu buulup kar etcem derken daha büyük işler açabilirsiniz.

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklisin.

bobini ebay de satın o parayla opel servisine gidin bence.

böyle giderse kendim sorunu buulup kar etcem derken daha büyük işler açabilirsiniz.
BOBİNİ TÜRKİYE GETİRSEM ORDA SATSAM SANKI KACA GİDECEKKI:rolleyes: BENIM ALDIM FİYAT ORAYLA ÖRTÜS MÜYOR YANI NERDEYSE YARI FİYATINA TÜRKİYEDE.SİMDİ DÜSÜNÜYORUM O PARAYA NE ALSAM ARKA SOLKAPI KUMANDA KITLEMIYOR OLMASA KILIT ALIM DİYORUM GERİSİNEDE BİRSEYLER DÜSÜNİM BAKIM.YORUM İCİN TSKLR..:cry: