Arabam tekleme yapiyor yardim lütfen..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorun kayışlarını kontrol ettırdınız mı? kayıslarda yalpalama felan varsa özellıkle v kayısında motoru sarsıntılı calıstırır ve rolantıde oynama yapar, dedıgınız gıbı almanya ve tum avrupada turkıye gıbı ustalar yok dırek servıse alıyorlar,ufak tefek ısler ıcın cok paralar harcanıyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bir servise götürsen sokma servise ama adamlar bir tur atsın baksın ustayım diyen adam bir tur atsa anlar ne olduğunu zaten bujilerle bobindende değilmiş alternatiflerde azalmış sorunun neyse söylerse en azından basit bir şeyse sen yaparsın..

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Denemedimmi.

arkadaşım bir servise götürsen sokma servise ama adamlar bir tur atsın baksın ustayım diyen adam bir tur atsa anlar ne olduğunu zaten bujilerle bobindende değilmiş alternatiflerde azalmış sorunun neyse söylerse en azından basit bir şeyse sen yaparsın..
onuda denedim ama söylemiyorlar söylemeyi birak adamlar arabayi birakin halledelim diyorlar servis konulari cok fena burda burda kesenin azini acmanlazim hemde fena sekilde.arkadasin biri biliyor sanirsam buralari savolsun söylemis yorumunda burda iscilik yok önüne gelen usta olmus bizimgibiler yani illa servise götürmen lazim oda arabanin yarisi fiyetder olmadik isler yapar arabayi sana göstermezlerbile degismedigi parca kalmiyor tekrar dile getiriyorum burda tamir olayi micazi anlamda yok denecekkadar.satgitsin derler genelde birbirlerine böyle satarlar ve alanin elinde patlar.tsk yorum icin.;)

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tsklr.

motorun kayışlarını kontrol ettırdınız mı? Kayıslarda yalpalama felan varsa özellıkle v kayısında motoru sarsıntılı calıstırır ve rolantıde oynama yapar, dedıgınız gıbı almanya ve tum avrupada turkıye gıbı ustalar yok dırek servıse alıyorlar,ufak tefek ısler ıcın cok paralar harcanıyor.
öncelikle yorum icin cok tesekkürler.inan neyapacami sasirdim tamirciye götürsem korkuyorum önune gelen tamirci olmus almanyada birde adam yanindada yapmiyor birakgit diyor bakalim halledelim diyorlar korkumun nedeni daha cok ariza verirler diye burda bu tamir olaylarindan cok basim agridi.türkiyedeki tamircilerin gözünü sevim neyapar ederler yaparlar.svulasin,bu ay türkiye tatile geliyorum orda arastiracam ustalardan bakim ne olcak yoksa satmaya baya bir karar aldim arabamihic istemiyorum aslinda.hayirli günler.:(

Ekli dosyalar

• DSC00832.jpg
    DSC00832.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 3

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende 10 çalıştırmada 1 defa olmak üzere 2.vitese atıp devirlemeye bağladığımda tekleme yapıyor bu sanırım benzin filtresi yada buji.???

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 10 çalıştırmada 1 defa olmak üzere 2.vitese atıp devirlemeye bağladığımda tekleme yapıyor bu sanırım benzin filtresi yada buji.???
BENIM TAHMINIM BENZİN FİLTRESİNDENDİR,İLK BASTA YAPMIYORSA:confused: OZAMAN İLER Kİ VİTESTE YAPIYOR BENZİN OLABİLİR DEDİYİN GİBİ..:cool: