Arabam tekleme yapiyor yardim lütfen..

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef.

aynı sorun bebim aracımda da olmuştu ateşleme bobinini değiştirdiler 1 sene önce 180 tl idi fiyatı sorun halloldu
MALESEF OLMADI NEDENSE.AYNI PARANIN 180 OYROYA BEN ALDIM BUGÜN GERİ VERDIM PARA CEKI VERDİLER ORDAN BİRSEYLER ALABİLECEM AMA ALACAK BİRSEY BULAMADIM HAYIRLISI AMA NEYAPACAMI BILEMIYORUM.YORUM İCİN TSKLR.:sorry:

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sizin arabaya da yapılabilcek hersey soylendi aslında ama inat etti herhalde düzelmemek için. bendede tekleme vardı senin gibi bujileri buji kablolarını vs tamamen degiştim ama gecmedi megerse sıralı sistem enjektörlerinden birisi tıkanmıs o yuzden ve temizletmeye para bile vermedim yani :)) seninkide belki enjektörle ilgilidir diecem ama

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Inatt

sizin arabaya da yapılabilcek hersey soylendi aslında ama inat etti herhalde düzelmemek için. bendede tekleme vardı senin gibi bujileri buji kablolarını vs tamamen degiştim ama gecmedi megerse sıralı sistem enjektörlerinden birisi tıkanmıs o yuzden ve temizletmeye para bile vermedim yani :)) seninkide belki enjektörle ilgilidir diecem ama
YORUM İCİN TSKLER.KARDESİM DÜN BOBİNİ VERDİM ÖGLEGİN ESKISINI GERİ TAKTIM ERTESİ SABAH BİRYERE GİTTİM GELDİM 3SAAT SONRA BİR YERE GİDECEKTİM CALIS TIRDIM AZTEKLEME YAPTI SASIRDIM HEMEN KESTİ NORMALINDE DAHA FAZLA YAPIYORDU AMA AZYAPIYOR BUSEFER BENCE BUNUN SORUNU BASKA DEDİYİNGİBİ BENZİN PÜSKÜRT MESİNDEMI BİR SORUN VAR ANLAMADIM AMA SİMDİ COK AZYAPIYOR TATİLE GİDECEM BU AYIN SONUNDA GİDİM GELİM BAKTIRCAM YADA SATACAM İNSALLAH DÜZELİR.;)ARABAMI İKİ YILDIR KULLANIYORUM COK MEMNUNDUM AMA SORUN LARI CUVALIYOR YASLANIYORMUDUR NEDİR:rolleyes: TESKL.

Ekli dosyalar

• DSC00833.jpg
    DSC00833.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 2

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YORUM İCİN TSKLER.KARDESİM DÜN BOBİNİ VERDİM ÖGLEGİN ESKISINI GERİ TAKTIM ERTESİ SABAH BİRYERE GİTTİM GELDİM 3SAAT SONRA BİR YERE GİDECEKTİM CALIS TIRDIM AZTEKLEME YAPTI SASIRDIM HEMEN KESTİ NORMALINDE DAHA FAZLA YAPIYORDU AMA AZYAPIYOR BUSEFER BENCE BUNUN SORUNU BASKA DEDİYİNGİBİ BENZİN PÜSKÜRT MESİNDEMI BİR SORUN VAR ANLAMADIM AMA SİMDİ COK AZYAPIYOR TATİLE GİDECEM BU AYIN SONUNDA GİDİM GELİM BAKTIRCAM YADA SATACAM İNSALLAH DÜZELİR.;)ARABAMI İKİ YILDIR KULLANIYORUM COK MEMNUNDUM AMA SORUN LARI CUVALIYOR YASLANIYORMUDUR NEDİR:rolleyes: TESKL.

bende o yüzden araç lpg li mi dedim enjektörler olanilir motoru anormal boyutlarda sallayabiliyo....

asilprens27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var arkadaşlar.Araba opel Astra 2001
Araba birden tekliyor.Sonra dijital göstergede motor resmi çıkıyor.
Burda Gaziantepte çok iyi bir usta var ama çok vicdansız.Tamamen biynle alakalı olduğunu söylüyor.Beynini yaparım ama 400 Tl diyor.6 ay da garanti veriyor.
Daha önce böyle bir arızası olmuştu arabamın.Araba çok yavaş gidiyordu ve arabanın göstergesinde anahtar resmi çıkıyordu.İnanır mısınız bilmem ama Gaziantepteki Opel servisi rabanın arızasını bulamadığı gibi yapamadı da ama bu vicdansız adam 15 dakikada yaptı...
ALLAH VİCDANINA MERHAMET VERSİN...

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var arkadaşlar.Araba opel Astra 2001
Araba birden tekliyor.Sonra dijital göstergede motor resmi çıkıyor.
Burda Gaziantepte çok iyi bir usta var ama çok vicdansız.Tamamen biynle alakalı olduğunu söylüyor.Beynini yaparım ama 400 Tl diyor.6 ay da garanti veriyor.
Daha önce böyle bir arızası olmuştu arabamın.Araba çok yavaş gidiyordu ve arabanın göstergesinde anahtar resmi çıkıyordu.İnanır mısınız bilmem ama Gaziantepteki Opel servisi rabanın arızasını bulamadığı gibi yapamadı da ama bu vicdansız adam 15 dakikada yaptı...
ALLAH VİCDANINA MERHAMET VERSİN...
VALLA ABİCİM SENİN BASKA CARENYOK YİNE YAPIYORMUS VİJDANSIZ ADAM DEDİYIN:) YABURDA ADAMLARIN PARCALAMADIGI YER KALMIYOR BİRTONDA PARA İSTİYORLAR.ALLAH KOLAYLIK VERSİN.:rolleyes:

okan__01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende o yüzden araç lpg li mi dedim enjektörler olanilir motoru anormal boyutlarda sallayabiliyo....
BENIM ARABA BENZİNLİ ENJEKTÖR YAPABİLİR AMA BENIM ARABADA NERDE OLDUGUNU BİLMİYORUM:) ACABA ONDAN MIDIR Kİ:confused: İZİNDEN SONRA BAKTIRCAM TAMIRCIYE YAPACAK BİRSEYYOK BÖYLE SATSAM ALIRLARMI BİLMİYORUM ARABAYI AMA ARABAM COK TEMIZ 136BİNDE.YORUM VE YARDIMIN İCİN TESEKKÜRLER KARDESİM..:cry:

Ekli dosyalar

• DSC00832.jpg
    DSC00832.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 1