Acil Yardim Frenlerim şişti...?

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu akşam eve dönüş yolunda ışıklara geldiğimde her zamanki gibi yavaşlamak için frene bastığımda tıpkı araç çalışmıyomuşki hali gibi frenler sem sert şişmiş durumdaydı kadrana baktım araç stopmu etti diye etmemişti o telaşla marşada bastım sonra yavaş yavaş eve geldim stop ettim tekrar marşa basdım ne yaptıysam olmadı acil yardım sabah aracı götürecem nereye götüreyim frenciyemi yoksa başka bi sorunmu vardır teknik bilgiye sahip ustalarımızdan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler..!

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yetkili yada özel servisine götür.fren servosu yada vakum hortunlarında problem olabilir..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren hıdrolık bıdonunun ordan emme manıfoltuna bır boru gıder sert bır malzemedır ve cok kolay kırılır. onda bı calama veya kırlma varsa hem fre nsertlesır aracta tekleme olur

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta teqleme felan olmadı sadece şişti sem sert basılmıyo çokta yamur yağıyo bakamadım nedendir yağı varmı yokmu diye hata şimdi aşa inip bir bakacam yağ durumuna..!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm saolasın allah razı olsun aynen dediğin yerdenmiş maliyeti ne kadardır bilgin warmı?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 45 mılyon o boru. ama karma yapıstırıcılarla yapıstırabılırsın. komple kırılmıssa tam aynı hızasında yapıstırmaya dıkkat et. manıfolt tarafı somunlu 19 mu 17 mı ne fren tarafı geçmeli.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bişey boru değilde borunun bağlandığı küçük bir parça var manifolta bağlanan tarafı değil diğer tarafta küçük bir parça var yuvarlak o parçadan'da iki tane boru gidiyo bu parçanın senin tarif ettiğin boruyla bağlantısı arasında yani boru değilde parçanın borunun az bişey içine giren bi yer var o kopmuş sorun parçada...!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta ben bir resmini çekip geleyim..!