Acil Yardim Frenlerim şişti...?

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce aynı sistemle farlarımı yapıştırmıştım tam bir sene gezdim hiç bir sorun yaşamadım çok sağlam bir yapıştırma şekli kemikleşiyo adetaa evde her hangi bişeyde deneyin karbonat yoksa sigara külü deneyin oda olumlu sonuç veriyo...!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can kardeşim beğenin için teşekkürler saolasın zaten birdahakinde alternatifim yok aynı yerden açılmasının veya yırtılmasının mümkünü yok başka yerdn patlak verecektir bu sefer tamiride mümkün olmıyacağından mecbur değişecek..!

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim olsa böle bi durumda kendi aracını tamir ederken malzemeden çalmazdı heralde:d

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok mu pahalı acaba bu parça dün kaputu açınca bende dikkat ettim gerçektende horumlar sert ve tam kırılmaya yüz tutmuş

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
motorun ısısı o yapıştırdığınız yeri etkileyecek ve yeniden kopacaktır;fren bu şakaya gelmez;westinghouse ile manifold arasındaki boruyu hemen değiştirin bence ;bi yerini tamir etmeniz demek diğer bi taraftan patlamayacağı anlamına gelmez;yokuşta falan koparsa ya da bu yüzden kaza yaparsanız vijdan azabı çekersiniz;farlarda bende aynı yapıştırma tekniğini kullanmıştım;ama o far fren değil....!!!

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav ay başına kadar idare etsin işteee..! :D:D:D

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok mu pahalı acaba bu parça dün kaputu açınca bende dikkat ettim gerçektende horumlar sert ve tam kırılmaya yüz tutmuş
o hortum sert olmassa birseye yaramaz zaten sert olacak. ben motorun sagında yapacagım en ufak iş için ilk olarak onu sökerım kırmamak ıcın o kadar namussuz bırsey

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: