Akaryakıtta vergi artışı!!inceleyin.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu olucak peşin peşin arabalarımızı bunun sorumlularına verelim birdaha vergi mergi istemesinler bıraksınlar peşimizi artık...

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala benzin ve mazot ucuz ama insan biraz daha zam yapar

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sonunda benzınlık acıcam :D

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: keşke olmayı verseydi istanbul kültür başkenti.niye ceremesini bizler çekiyoruz anlayabilmiş deglim.bu hükümet iyice sapıttı.2010 da istanbul kültür başkenti olacak, bizde kültür başkenti olsun diye cebimizden para harcayacagız .bana ne kardesim olmasın kültür kenti:mad:

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayranı yok içmeye, atla gidiyo başkent olmaya. paran yoksa niye aday oldun oooooolum? beni başkentin başkanımı yapacanki parasını benden istiyosun??? hayret bişey. :mad:

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayranı yok içmeye, atla gidiyo başkent olmaya. paran yoksa niye aday oldun oooooolum? beni başkentin başkanımı yapacanki parasını benden istiyosun??? hayret bişey. :mad:
:alkis: :good:insan önce bu işin hesabını kitabını yapar halkımın üstüne yük binermi diye bir düşünür ondan sonra kültür mültür işlerine girer.kültür başkenti olacak bende para verecem olsun diye

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burda yeri gelmişken, Amerikalıların bir lafı var, onu söylemek isterdim ama herkes tahmin etmiştir sanırım :mad: Her hafta fiyat artıyor ya bu kadarda olmazki. 1.61 den alıyorum LPG'yi 3 gün sonra önünden geçerken bi bakıyorum 1.64 olmuş. 1.28'lerden geldiğimizi (1 yıl içinde ) düşününce sinir olmamak elde değil...
Serkan 1.64 çok iyiymiş.kayseride 1.87 den satılıyor.gerçi benimki benzinli ama gözüme takıldı geçen gün.ankara baya ucuzmuş o zaman.ya da belli yerlerde mi böyle ucuz ankarada?