akbank 55tl hesap işletim ücreti

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuveyt Turk kullanıyorum, diğer bankalar gibi şart filan koymuyor.

Hesap işletim ücreti almıyor.

Tavsiye ederim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Garanti Bankası dün aradı. Paramı bonus olarak iade edeceğini söyledi kabul etmedim, yaşananlar için özür dileyip + 30 TL daha bonus ve hiç kart bedeli almayacaklarını teklif etti tamam dedim.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Bankalar 2012 yılı şubat ayı sonu itibari ile, ATM den alınan bilgi fişleriniz yada internetten yapılan işlemlerinizden masraf kesicekler.Bunun oranları yada masraflandırılan işlem şekilleri değişecek, ancak bu sene bankacılık sektörünün hizmet anlamında yaptığı her işleme belli bir fiyatlama uygulanacağı biliniyor.Artık bir çok faturayı da, ya PTT den masraflı ödüyor , yada kartla ödeyebiliyorsunuz.Bu bağlamda da karta bağımlı kılındığınız için bu tür iptal ettirmeler onlar için kuru tehdit olacak korkarım..."

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bir bankamız bankamatikten yapılan detaylı hesap hareketlerini fişe yazdırma bedeli olarak 70 kuruşluk ücret alıyor.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada kart lazımdıda o kadar alıyorlar mı ya almayan yok mu ziraat ben askerdeyken almıyordu sanki 3 yıl önce filan haberiniz var mı o da mı alıyor artık ?

Alix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası bu tip davranışları bir tek bankalar yapmıyor.Telekominikasyondan tutunda(internet, cep telefonu ve sabit hatlar vb) elektrik faturalarına kadar kazancımız sömürülüyor.Bugün aracımın muayenesini yaptırdım.2 gün geç gittiğim için yüzde 5 ceza yazdılar.geçen gün internet faturama ilgili şirket ödeme gecikme bildirimi sms mail vb gibi için ekim 2011 den itibaren geriye dönük 1TL ceza yazacağını yazmış.

kardeşim ;

1.ben senden faturamı geciktirdiğime dair bildirim mi istedim?

2.hat açma kapama ücreti zaten alıyorsun.zaten hattımın faturasını 3 gün geciktireyim gelen giden bütün aramalara kapatıyorsun.elektrik faturamı beş gün geciktireyim evde çocuk çoluk zifiri karanlıklardayız.

3.ismi lazım değil bir telekominikasyon şirketinden cep telefonu kampanyasına katılarak cep telefonu aldım.online işlemlerden güncel faturaya bakıyorum.fatura yüzlerce dakika bedavası olmasına rağmen, data hizmetleri kapalı olmasına rağmen kuruş kuruş artıyor.lira lira artıyor...

koyun gibiyiz koyun.ben de dahil kardeşim...

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bir bankamız bankamatikten yapılan detaylı hesap hareketlerini fişe yazdırma bedeli olarak 70 kuruşluk ücret alıyor.

En azından detaylıdan alıyormuş Abi... Başka bir banka normal makbuz için bile 50 kr alıyor.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halkbank almıyoruz dedi.Yapıkredi yıllık 90 kesiyor kapatacam hesabı.

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette hesap işletim ücretine itiraz ile ilgili dilekçe örneği var. dilekçeni yaz bankanın web adresindeki iletişim bölümünden gönder. kesinlikle iade ederler. tecrübe ile sabit..

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette hesap işletim ücretine itiraz ile ilgili dilekçe örneği var. dilekçeni yaz bankanın web adresindeki iletişim bölümünden gönder. kesinlikle iade ederler. tecrübe ile sabit..

bulamadım dostum, bikaç tane mehkeme kararı bulabildim, link verirsen burada arkadaşlarda yararlanırlar,,,