akbank 55tl hesap işletim ücreti

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün finansbanktan hesap açayım dedim kart kullanım hesap işletm ücreti 3 aylık 18tl yılda 72 tl olurda kartı kullanmaz isem kullanmadığım her üç ayın toplamını tek seferde hesaba para girdiğinde alıyormuş.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pamukbank kapanalı 8 yıl olmuş :D , akbank ve garanti ye hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsanız; hesabınıza 2 adet otomatik fatura ödemesi verin!!
http://tr.wikipedia.org/wiki/Pamukbank

İyi de bu resmen şart koşmak olmuyor mu? Ben bunu neden yapayım ki? Resmen insanı isyanı sürüklüyorlar...

dilekçe örneğini ekledim. doldurup bankaya mail yolu ile gönder..

link : http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=21799

Bu dilekçe sadece kredi kartı için mi? Vadesiz hesaplar için de bir örneği var mı acaba?

Bugun "Akbank" bireysel internet bankacılığı hesabımdan giriş yapayım dedim. Ne göreyim hesabımda bulunan 89 tl uçmuş. Ayrıntılarını yazıyorum,inanmayan olursa caps alır eklerim.

2,53 tl sms şubesi masraf *4
6,00 tl hesap özeti ücreti(gönderdikleri kağıt) *4
48,00 tl 2011 II Dönem hesap işletim ücreti

Toplam 82,12 tl.

Hesabımda para olmadığı için bunları sonradan çekiyorlar. Şoktayım. Hatta şu anda kapatacağımı söylediğimde 12,53 tl masraf ücreti borcumun olduğu;yatırırsam kapatacakları söylediler azıma geleni söyledim.

Şimdi soruyorum; bu "sanal tefeciler" yaptıkları işlemler için neden bizden para alıyor? Hangi banka hesap özeti için -6,00 tl ücret talep eder bunu anlamış değilim. Bu resmen insanları kazıklamaktır. Yani ben hesap açıp 4 sene kullanmasam 400,00 tl bu "sanal tefecilere" para ödemek zorundayım öyle mi? Rezalet diyorum başka hiçbir şey demiyorum. Bunlara biri artık dur desin! Aslında ülkede bir çok iş yeri iflas bayragını cekerken bankaların neden ciro üstüne ciro yaptıkları aşikar...

O kadar sinirliyim ki; insanın yaşama isteği kalmıyor. Ben o parayı kolay kazanmıyorum,nasıl olur da bir çırpıda o parayı bana sormadan hesabımdan alırsın ne hakla ..!!!

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kredi kartlarına alınan işletim ücretlerini tasvip etmiyorum ama iyi yönleri de var gibi. En azından milletimiz hava olsun diye onca kredi kartını cebinde taşımasın. Bir adam ya bir kart kullanır ya iki... Cebinde 5 kuruş parası olmayıp cüzdanında onlarca kredi kartı taşıyanlar belki vazgeçer diye düşünüyorum.

Tabii bunun çözümü ücret almak değil ama iyi bir yönü de bu olacaktır.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kredi kartlarına alınan işletim ücretlerini tasvip etmiyorum ama iyi yönleri de var gibi. En azından milletimiz hava olsun diye onca kredi kartını cebinde taşımasın. Bir adam ya bir kart kullanır ya iki... Cebinde 5 kuruş parası olmayıp cüzdanında onlarca kredi kartı taşıyanlar belki vazgeçer diye düşünüyorum.

Tabii bunun çözümü ücret almak değil ama iyi bir yönü de bu olacaktır.

Bizim millet onu da borçla öder öder ama yine o kartları cebinde taşır. Bu kesin!
Şu an bilmiyorum farkında mısınız ama her bankacılık işlemine ücret uygulamaya başladılar.Tabiri caizse memurların maaşlarını dahi biz vatandaşlardan çıkartacaklar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kredı kartından benımde kestıler gerıye dönuk nasıl basvurcaz gerı almak ıcın suan kesılen dılekce vererek alabılırız dıyelım gerıye dönuk nasıl ışlem olcak bı yardımcı olsanız

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
agbicim bu bankaların alayı şerefsiz geçende benim başıma geldi akbank muhabbeti.. aradım hatun diyor 6 ayda bir 55 tl kesiliyor dedim bu kredi kartı değil bişi değil ne alaka verdim veriştirdim yarın gidip kapatıyorum dedim hatun hemen geri vites yaptı yok şikayetinizi bildircem paranız geri iade edilecek falan mail olarak geri dönüş yapçaklar size falan geri döndüler ama parayı vermemek için bahane hazır tabi para yalan oldu.. 2 adet elk yada su faturasını otomatik ödemeye verirsem bu parayı almayacaklarını söylediler :S alayına isyan bu bankaların resmi tefeci olmuşlar resmen :S

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kredı kartından benımde kestıler gerıye dönuk nasıl basvurcaz gerı almak ıcın suan kesılen dılekce vererek alabılırız dıyelım gerıye dönuk nasıl ışlem olcak bı yardımcı olsanız

unut onu yavrum sen hahah :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bı yapı kredı bı opel benı haraca bagladı ya sömuruyor mubarek :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
unut onu yavrum sen hahah :D

Alanlar var... Yukarıda arkadaş dilekçe örneği eklemiş; o siteyi incelerseniz geriye dönük alanlar var.İçtihat teşkil ediyor,mahkeme kararı da eklemişler. Bence denemeliyiz. Her şeye zaman ayırıyoruz,şu tefecilere 2 dakika kafa yorsak alırız paralarımızı...:sopa: