Akü yardımı

bbektas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım o zaman başka bi sorun yoksa akü değişince düzelmesi lazım. Yeni aküden sonra bilglendiririm. Teşekkürler

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o problem bende de vardı marş yaptıktan 2-3 saniye sonra direksiyon yumuşuyordu akünün bütün gücünü marş motoru aldığı için direksiyon hidroliğine güç kalmıyordu ondan yapıyordu herhalde bende aküyü değiştirdikten sonra düzeldi ayrıca her marş yapışımda saat tarih filan değişiyodu çoğu zaman ABS ışığı marş yaptıktan 2-3 saniye sonra sönüyodu bunlar vardı bende aküyü değiştirince hepsi düzeldi

aynı problemler bendede vardı akü değişti sorun çözüldü inşallah sende de başka sorun yoktur

iherdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aynı abs lambası benımde yanıyor bazen kontagı actıgımda sönuyor marsa basarken yanıyor arac calısınca sonuyor akudenmı yapar.birde aku amperı uzerindeki 60 amper yerine kucuk geliyor bana bunun akusu 90 amper dedıler arac 2.0 dizel opel zafira 2.0 dizel kullanan varsa veya bılen kac amperlık aku takmam lazım. bırde bunu akucu takabılırmı beyın falan zarar gorur dıyorlar forum okumustum takarken nelere dikkat etmeli bilen varsa yazarsa sevınırım

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aynı abs lambası benımde yanıyor bazen kontagı actıgımda sönuyor marsa basarken yanıyor arac calısınca sonuyor akudenmı yapar.birde aku amperı uzerindeki 60 amper yerine kucuk geliyor bana bunun akusu 90 amper dedıler arac 2.0 dizel opel zafira 2.0 dizel kullanan varsa veya bılen kac amperlık aku takmam lazım. bırde bunu akucu takabılırmı beyın falan zarar gorur dıyorlar forum okumustum takarken nelere dikkat etmeli bilen varsa yazarsa sevınırım
70-75 ah orjınal akusu budur.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 yıl oldu aküyü değiştirdim. son 20-25 gündür ilk çalıştırmada 1-2 saniye abs lambası benimde yanıp sönüyor. daha sonraki çalıştırmalarda yapmıyor. aracımı çok sık kullanmam.kullandığımda da kısa mesafelere giderim 5-10 km falan. acaba uzun müddet araba yatınca yada tam dolmayınca mı bu olur ?

erhan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü Değiştirirken Elemana Söylerseniz Teyp Kodu Meselesini Başka Bir Aküye Arti Kutuptan Takviye Kablosu çekerek Temasi Kesmeden Yeni Akü Takilabiliyor.böylece Teyp Kodu Ile Uğraşmaniza Gerek Kalmiyor.