Ankara için Osram H7 ampül fiyatları

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin kardeş bendede halojen ampul var yanlız çokda iyi değil sisleri kullanmadan aydınlatma zayıf senin bu ampuller hakkındaki yorumunu bekliyorum

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun iskitlerdeydim tekel hırdavattan bi çift h3 aldım night breaker 20ytl

sisleri takması biraz ugrastırıcı daha önceden hiç sis ampulu değiştirmediim için bi ustaya 5 lria değiştirttim krikoyla falan kaldırdı biraz gıcık yerde ampuller

daha hava karanlıkken dısarı cıkıp denyemedim ama ankamall ın garajındayken biraz daha aydınlık ve beyaz oldugunu farkkettim

n.b leri kısa mı uzun mu için kullanıyorsunuz demiş bi üyemiz

her yerde kullanabiliriz bugun uzunlarada takcaktım elimiz yetişmedi angelların uzun ampulune el yetişmiyo xenon takarken far söküldügünde uzunlarıda n.b yapıcam

hadusum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osram NightBreaker kesinlikle en iyisi, verdiği aydınlatma gücü xenon'a en yakın halogen ampul. O kadar güçlü ki öndeki araca yaklaştığınızda tampon ve altına yaptığı aydınlatmayı tuhaf karşılıyorsunuz. Bu araha h7 toptan fiyatı 12+kdv, h1 ise 9+kdv. Perakendeciler de taş yemeyecek tabi ki. Pazarlığınızı ona göre yapın. :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osram NightBreaker kesinlikle en iyisi, verdiği aydınlatma gücü xenon'a en yakın halogen ampul. O kadar güçlü ki öndeki araca yaklaştığınızda tampon ve altına yaptığı aydınlatmayı tuhaf karşılıyorsunuz. Bu araha h7 toptan fiyatı 12+kdv, h1 ise 9+kdv. Perakendeciler de taş yemeyecek tabi ki. Pazarlığınızı ona göre yapın. :)

bu tane fiyatı mı çift fiyatı mı ?

bügün tek-el hırdavattan aldım nightbreaker in h7 çiftine 30 ytl verdim..adam inmedi 25 e ..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek fiyatları o verilenler bende 30 a aldıydım ama söle oldu
siren tepe labaıs falanda almıstık
geeriye 27 lira klamıstı 27e verdi :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek fiyatları o verilenler bende 30 a aldıydım ama söle oldu
siren tepe labaıs falanda almıstık
geeriye 27 lira klamıstı 27e verdi :)

e normal o zaman ciftine 30 bende akşam bir foto çekeyim yardımcı olsun arkadaşlara. bu arada o tek-el in yanındaki hırdavatcı ne arıza bir tiptir yarabbi..arabayı çektim ve ;

amca: neye baktın ?
chatin: hiç ..far ampülü alacağım..
a: çekiyorsun arabayı ama buraya.
c: evet çekiyorum.
a: far bende de var.
c: ne güzel
a: ee..
c: ee ??

böyle bir amca yani dikkat edin.. duymazdan gelin falan.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu tek-el hırdavatın telefonunu bilen yada oradan yeni alış-veriş yapmış birisi fişe baksında buraya telefon yazsın.. reklam için değil sanırım kredi kartım orada kaldı :)

ah bu komşu hırdavatçı lan akıl mı bıraktın adamda yav..