Ankara'da İnanılmaz Opel Servisi

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opak'a gidiyorum ancak parça bölümü servisin en dip tarafında, alt kattada mı varmış parça bölümü?

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßen İstanbul'da Opel Odak'a gitmistim Servis bolumune adam cinnet gecirmis sanırım o arıyor bu arıyor fıln telefonu kapadı adam bana bakıp bu telefondakı adamı oldurCem ben yaa diyor.Ve baslıyor Sovmeye.Sonra anlattı adam arabasını bırakmıs her qun 2 kere arıyormus =) Valla benımde arabam kaldı 10 qün toplam 3 kere aradım banada sovmesin simdi diyee =) aahahaha

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlari istanbul merkeze neden iletmiyorsunuz peki cozerler olayi. gecen sene arkadas 2008 astra almisti arabanin garantisine 10 gun vardi sanziman kecesi yag kaciriyormus ank opal goturmus opal garantiden yapamayacaklarini arabanin bakiminin geldigini bakima sokarsa yapacaklarini soylemis cocukta beni aradi yapmiyolar diye aradim opel turkiyeyi bi bayanla konustum hatami yaptik opel aldik dedim almiyorum arabayi opelede binmeyecem bindirmeyecem dedim :)
hemen ilgilenecem dedi bayan ve 10 dakka sonra. opal aradi araci iceri aliyoruz ucretsiz degistirecez dedi
aglamayana meme yok

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende opak'a gidiyorum ancak parça bölümü servisin en dip tarafında, alt kattada mı varmış parça bölümü?

arkadaki servis kapısından girdim. bir kat alta inince parça kısmı oradaydı. tam tamir yerinin olduğu yerde dipte, merdivenlerin karşısında. yalan söylediğimi falan mı düşündünüz.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ben servis için Balıkesir Tınaz otoya gidiyorum.Arabamı da oradan aldım.Triger değişimi için önce özel servisten fiyat aldım.390-400 tl dedi.Tınaz oto ise 350 tl fiyat verdi.Sadece bakım için alınan ücret tabiki sanayi ile karşılaştırılamaz.Ancak triger gibi önemli parça için özel servisten daha iyi fiyat verdiler.Arada küçük tamiratlar için sanayiye gidiyorum.Ben genel olarak servisimden memnunum.Başka Balıkesir'li olup Tınaz oto kullanan varmı bilmiyorum ama.Bana Tınaz otoda daha önce triger fiyatı veren bayan sanırım işe yeni girmişti.Sonra gittiğimde ise esas şefle görüştüm arabamın zincirli olduğunu söylemeleri güzel bir haber oldu.
bende aracı oradan aldım bülent bey sağolsun çok ilgilendi hatta arabayı 1 aydan fazla beklemek istemedim adam bütün bayilerin siparişlerine baktı sonra bir bayinin siparişini bana çevirdi aracım engelli aracı donanımı genelde dışarda alan kişi yaptırır ama tınaz oto çok güzel şekilde bir donanım yaptı ve para dahi istemedi.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun :(

Bizim aracımızda yeni 7000 km oldu. Bu fren ve gaz pedalına basıp arıza kodu okuma olayını yaptım bilenler bilir bu uygulamayı.Aracımda Bir adet arıza kaydı çıktı.Araştırdım sanırım kötü mazottan kaynaklanıyordu.Servise gidip bir sorayım ve tech2 ile arızayı sildireyim diye gittim.

Servisin girişinde bir bayan karşılıyor sorununuz nedir diye soruyor.Başta Ona derdimi anlattım.Böyle böyle yaptım bir adet arıza kaydı çıktı bunu sildirmek istiyorum vede neden kaynaklandığını öğrenmek istiyorum dedim.

Kadın bana neden frenle gaza beraber basıyosun daha araban 2010 model bide. sonra bu arabaları sorunlu olarak biliyolar falan dedi bana. Ordada bi kaç müşteri vardı dinliyordu .Kızlara hava yapacak ya ondan falan dedi. Bana o an geldiler ama bozuntuya vermedim düzgünce uygulamayı anlattım böyle böyle yapınca arıza kodunu gösteriyor bu araçlar falan diye anlattım.Sonra içerden hele şükür usta geldi ve tech2 ile sildi.Bu uygulamayı bi daha yapma zararlı dedi.Nerden öğrendin diye sordu.İnternetten dedim.Bi daha yapma zarar verir arabaya dedi. İçimden Galiba çattık belaya dedim ve uzaklaştım

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sen opak a gittiğine emin misin ????

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bencede sen opaka gıttıgıne emınmısın cunku opakta boyle bı assa ın yukarı cık sıstemı yok yanı bence karıstırıyosun arkadasım cunku opak ta boyle bısey olması ımkansız bence sen emın ol nereye gıttıgınden