ankaradan iyi bir özel servis veya tamirci bilen varmı

smlhyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu güne kadar gittigim yerlerde bir arıza için onlarca farklı parçayı değiştirmemi söylemelerine ragmen internette yaptıgım araştırmalar sonucunda daha farklı bir parçayı değiştirerek aracı tamir ettirmek bıktım artık.
Fiyat işcilik ve arızacılık konusunda iyi olan tamirci veya özel servis bilen arkadaş varsa ve yardımcı olursa sevinirim
Şimdiden teşekkürler...........

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkent sanayii sitesinde serçal var özellikle cevat usta bence işinin ehliii

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sercal güveniyorum oaraya giderim tavsiye ederim kesinlikle işcilik fiyat kalite cevat usta mesut usta.. işinin ehlii

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
kesinlikle serçal aracın başına geçip gözüyle bakması bile farklı cevat ustanın kesinlikle ama kesinlikle serçal gözün kapalı güvenebilirsin.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşmazda turna opel özel servis war tahsin ustaya weya mulazim beye (amcam olur kendisi ) selamımı söyleyin yeter :) :)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada opel garaja gidebilirsiniz bence çok kaliteli ve işi iyi bilen ustaların olduğu bir mekan. adresi ise sitede var opel garaj diye... hakan bey var orada yardımcı olur.

Saygılarımla

Son düzenleme:

ahmetc669

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim şaşmazda seçim oto opel servis yasin ustaya uğrayabilirsen ben başka yerde krank kasnağı değiştim güven otodan aldım ispanyol malı gm.e parça yapan firma olup orjinalinin aynısı olduğunu söylediler parçayı takınca kayış sesi gelmeye başladı gergi bilyasınıda değiştik olmadı kayış değiştik olmadı bi rulman daha değiştik ustanın tecrübe tahtası olduk ne zamanki yasin ustaya götürdüm life kaldırıp kasnağı görünce sen yan sanayi takmışın dedi dediği gibide orjinal kasnağı takıp sesi kestik size tavsiyem motor parçasında orjinal gm.amblemi olmayanı taktırmayın 2. masrafı çıkarıyor aklınızda bulunsun iyi günler

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
opel garaj