Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ooo dalga gecdiginiz anadolu biz tam 30 sene kullandikk.. babam 1976 sifir almis... opelli biri 30 sene kullansinda goreyimm

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eee arkadaş Türk yapımı demiş,var mı başka ?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda mercedesde dahil en kaliteli iç döşemesi kullanılan araç toyota verso dur bir not olarak kalsın arkadaşlar.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bende Alman Arabasi diyorum.
Hem güvenlik hemde comfor bakimindan tartisilmaz.Japon arabalarindan ve Renaultlardan uzak durun derim.Resmen teneke yigini.CORSA N, sen hic mersedesin ic dösemelerini inceledin mi.Fikrinde yaniliyorsun.Bence Almanyada kullanilan Mersedeslerin herseyini bil kontrol et derim

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
motorda kesınlıkle japon derım arkadaslar!!! dıger aksamlarda alman
kesinlikle katılıyorum. Konfor ve güvenlikde alman, motor teknolojisinde Japon. Toyota vvti ve hondanın iVtec vtec2.. motorda son teknoloji( verim olarak)
Birde subarunun boxer motoru.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06cey66' Alıntı:
ooo dalga gecdiginiz anadolu biz tam 30 sene kullandikk.. babam 1976 sifir almis... opelli biri 30 sene kullansinda goreyimm
Aynen bizim peder de taksi olarak kullanmış. O zamanlar insanlık varmışda arabaları sağlam yapıyorlarmış. Şimdi servise git kazıklan.:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafim2002' Alıntı:
Arkadaslar bende Alman Arabasi diyorum.
Hem güvenlik hemde comfor bakimindan tartisilmaz.Japon arabalarindan ve Renaultlardan uzak durun derim.Resmen teneke yigini.CORSA N, sen hic mersedesin ic dösemelerini inceledin mi.Fikrinde yaniliyorsun.Bence Almanyada kullanilan Mersedeslerin herseyini bil kontrol et derim

Tamam mercedes bmw toyota honda fiat renault markalarının iç döşemelerini üreten firma ve bunu yurtdışına ihraç eden firma gebze de tosb da bulunmakta firma bilgi ve telefonlarını bulup buraya yazmaya çalışıcam arayıp hangi firma hangi araca daha iyiy iç döşeme siparişi veriyor bir araştırın bakalım arkadaşlar...en geç cumaya kadar yazmaya çalışıcam çünkü bugün şehir dışına çıkıyorum dönünce bulup yazıcam.

Hatta bas kolonumun kutusunu mercedesin iç döşeme halısı ile kapladım arkadaşım çalışıyorda orda isterseniz birkaç metre var elimde verebilirim...

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik mercedes güvenlik volvo güç saab dayanıklılık opel derim.arkadasımda saab 93 aero war 320 ciyi izmitte yaladı yuttu...