Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel,porsche audi mercedesi tek geçerim .............:D bmw ye gıcığım:D

FCP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06cey66' Alıntı:
ooo dalga gecdiginiz anadolu biz tam 30 sene kullandikk.. babam 1976 sifir almis... opelli biri 30 sene kullansinda goreyimm

Onlar taşıdı bizi bebekken.Babalarımız onlarla hava attı zamanında bunları unutmayalım.Dalga geçmem yani.Bence Turk arabaları bir numara.Anadol'un spor arabası mesela süper.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
Tamam mercedes bmw toyota honda fiat renault markalarının iç döşemelerini üreten firma ve bunu yurtdışına ihraç eden firma gebze de tosb da bulunmakta firma bilgi ve telefonlarını bulup buraya yazmaya çalışıcam arayıp hangi firma hangi araca daha iyiy iç döşeme siparişi veriyor bir araştırın bakalım arkadaşlar...en geç cumaya kadar yazmaya çalışıcam çünkü bugün şehir dışına çıkıyorum dönünce bulup yazıcam.

Hatta bas kolonumun kutusunu mercedesin iç döşeme halısı ile kapladım arkadaşım çalışıyorda orda isterseniz birkaç metre var elimde verebilirim...

bahsettiğim firma buyrun.

HP Pelzer Pimsa otomotiv A.S

TOSB-TAYSAD Org. San. Bol.
1.Cadde 14.Yol
Şekerpınar -Gebze

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Fazla elektronik detay yanında fazla problemi de getiriyor. Dayanıklılık, sağlamlık ve konforda Alman ok ancak motor konusunda japon derim. Fazla detaylı motorları ve elektronik aksamları olmadıklarından doğal olarak problem de çıkarmıyorlar. Tasarım uzmanı ise Alfa bence...

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman tabii ki...Fransızlar hep aynı hiç bir ilerleme yok 20 yıl öncede arabaları yol tutmuyordu şimdi de,20 yıl önce malzeme kötüydü şimdi de,20 yıl önce de bi ilerleme yok...Japonlara 1960 lı yıllarda millet bi yerleriyle gülüyormuş şimdi adamlar ortalığı birbirine katıyor honda toyota..Enişte kuzenimin eşi bosch enjektör fabrikasında makine mühendisi adam toyota alacak ...var bi bildiği...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayın beyler fransızları bukadar da kötülemeyin ilk kim çıkardı 3 tekerlek üstünde giden araçları,ayrıca süspansiyon ayarlı citroenleri düşünün taa 15 -20 sene önce bence süspansiyon aleminin kralıdır citroen,ama pejo ve renoda herhangi bir çığır açan birsey bilmiyorum ben.Arkadaşın teki renolar için teneke yığını demiş kesinlikle katılmıyorum onlar pilastik yığını oldular artık,Anadola gelince bizdede varmış 2 kapılı olanından en sonunda frenleri tutmayıp bayır aşağı gidince babam satığ reno 12 tx almış,allahı var toros reno 12 deyince sağlamlık yönünden rakip tanımam.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirket arabası citroen berbat..

saxo gts mi ne o güzel birde xsara mı ne varya tek kapı spor olanı o fena değil.

saxo spor versiyonda 106 gti dan iyi diye iyi dedim .

fransız arabaları bence çok kötü çok.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
şirket arabası citroen berbat..

saxo gts mi ne o güzel birde xsara mı ne varya tek kapı spor olanı o fena değil.

saxo spor versiyonda 106 gti dan iyi diye iyi dedim .

fransız arabaları bence çok kötü çok.
Olaya hep spor araç cinsinden bakmışşın ayrıca saxo ile 106 karşılaştırman ilginç çünkü iki araç birbirinin tamamen kopyası, yukarıda belirttiğim süspansiyon özelliklerinin hiç biri ne saxo da nede xsarada var.Ayrıca xsaranın yol tutusu kendi selefinde bence en iyisidir.Motorları için hiç birsey diyemem genellikle diğer markaların motorlarını kullanıyorlar.