Arabam çalindi

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demekki;

1 - Bu tip alışverişlerde olası olumsuzluklarda şahit olmak üzere akrabalık bağı olmayan, birden fazla kişiyi yanınızda bulundurun. Konu mahkemelik olduğunda faydası olacaktır.
2 - Noter vekaleti verirken, ilgili vekaletin konusunu olabildiğince lokalize tutun ve tarih kısıtı koydurun. (Burada ki kusurda zaten bu; araca ait her türlü işlem yetkisi yerine, sadece ruhsatta ki işlem hatasının tasnifi olarak belirtilseydi sorun olmazdı)
3 - Kimseye dindarlığı,milliyetçiliği, memleketi vs nedeniyle itimat etmeyin..

""Büyük Geçmiş Ollsun Özgür:( yaptıkları yanlarına kalmaz illaki ancak mutlaka danışmış görüşmüş ,uğraşmşsındır ama yinede geriye yönelik gsm konuşmaları kayda alınabiliyormu vs gibi konuları yinede araştır derim..Allah sabır versin sana cidden çok kötü bir olay..""

turkuaz01_05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili hemserim buyuk gecmıs olsun inan cok uzuldum insallah en kısa zamanda bulursun o serefsizlerı ben çerkezkoyde esnafım bi yardımım olursa seve seve kosarım buradada arastıracam belki bi tanıyan cıkar yolun buraya duserse ugra goruselim

güven3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah belalarını versin iki yakaları bir araya gelmesin bu kadar olmaz

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok geçmiş olsun içinde bulundugun duruma bende düşmüştüm malesef... ama ben 11 sen evvel bir araba kaptırdım.Benim ki de galericiydi.Arabam gitti ustune o gunun parasıyla 350 milyon senet vermiştim.Aldığim arabanın alım satımında problem çıktı,bende uğraşacak vaktim yok dedim ve arabayı iade ettim.Şuan eskisehirde oldugunu öğrendiğim İlyas ÖZDEMİR isimli şahıs bana paramı veremeyeceğini paralarla cek odediğini söyleyip bana bir kac aya odeme planı hazırlayıp senet verdi.Ben arabayı alırken 350 ytl borclanıp almiştım.
Senet günü gelmeden adam sahibi oldugu galeriyi kapattı ve sarışın bir kadınla kaçmiş.Ailesi de cok perişan oldu.Meger adam borc batagındaymiş evine ihtiyati satiş tedbiri konmuş zaten üzerine kayıtlı bir ev vardi onuda borçlu olduğu bir firma avukata vermiş onlarda satişina tedbir koymuşlar.Elimde senetler hala fazla uzatmak istemiyorum.Hanımını evden cıkarttılar kadın cocuklarıyla sokakta kaldı ve oglanlarına bakabilmek için evlere temizliğe gidiyormuş.
Bende araba alacak param gitti diye bayağı dağıttım,depresyona girdim ve insanlara olan güvenim tükendi:(
Ama yılmadım yine kendi çabalarımla para biriktirip Opel astra yaptım kendime...
Her İnsan düşebilir ama Kalkmasını Bilmeli....
Herkese bu sözüm parayı almadan noterde imza atmayın hatta noterde bile bu tür olaylar oluyor 'adam ''at imzayı parayı bozdurcam Döviz getirdim kur düşük bozdurmayalım sen at imzayı noterden cıkınca Döviz Burosuna gidelim ''falan deyip bir başka arkadaş dolandırıldı.!!! aman dikkat arkadaşlar...
Ama şuna emin olun bu tarz yani insanları kandırarak para kazandığını sananlar aslında asıl kaybedenlerdir.Mutlaka acısı cıkar cıkmiştır.Bunun bende onlarca örneği var şimdi bunları yazıp da anlatacak deilim herkes mutlaka bana bir örnek verebilir.Bunda eminim.
Sen Allah'a havale et şunu de HASBİNALLAH VE NİMEL VEKİL ...Helal mal kaybolsa da sahibini bulur.
Son olarak hepimiz biliyoruz ki AĞLAYANIN MALI GÜLENE YARAMAZ
HERKESE SELAMLAR ...
size de çok geçmiş olsun.. son dediklerinizde de kesinlikle haklısınız..

DeGGiaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük geçmiş olsun..Bu gibi ş...ler yüzünden bu güzelim ülkemiz lekeleniyor..Ayıp,günah,hak,adalet,hukuk bilmeyen kanı bozuklara çok dikkat etmek lazım..Tekrar geçmiş olsun..

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah buyuk onun 10 katı cıkar ondanda keske sende ııs saglama alsaydın