arabamızla yaptığımız acemilikleri paylaşalım mı

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepimizin arabamızla ilgili komik veya değil acemiliklerimiz olmuştur,paylaşalım... ben bir tanesini anlatayım daha yeni arabam olduğunda, birgün arabamı bir park yerine park ettim ve motoru stop ettirdim.eniştemi bekleyecem.sol tarafımda bir doblo vardı.dobloda kimse yoktu ama geri geri gitmeye başladı.daha dikkatli baktığımda gerçekten araçta kimse yoktu ve geri geri gidiyordu.sonradan ön tarafa baktığımda anladım ki benim aracın öndeki araca vurmasına ramak kalmış...el firenini çekmemişim...:kop:güler misin ağlar mısın işte..:kop:

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğan SLX aracımı sattıktan sonra opel astar cd aldım.araca daha alışamamışım herhalde ki bir defasında ışıklarda durdum.yeşil yandı.gaza bastım araba gitmiyor.basıyorum basıyorum hareket yok.meğerse araç stop etmiş.araç o kadar sessiz geldiki bana doğan slx ten sonra stop ettiğini bile anlamamışım.

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahinimde gizli kontak vardı kapamısım bindim marsa basıyom yok vurdurmaya calısıyorum yok amma ugrasmıstım 1 saat sonra aklıma geldı:s

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
geçen sene tatildeyken babamdan anahtarları almıştım. denize gidiyoduk arkadaşlarla. direksiyonu tek el kullanıyodum. sağa tam viraj wardı. tam dönerken direksiyon elimden boşaldı.:D elim kaydı:D frene basmasam tarlaya giriyoduk :)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene tatildeyken babamdan anahtarları almıştım. denize gidiyoduk arkadaşlarla. direksiyonu tek el kullanıyodum. sağa tam viraj wardı. tam dönerken direksiyon elimden boşaldı.:D elim kaydı:D frene basmasam tarlaya giriyoduk :)

bence sen araba kullanmak için ehliyet almayı beklesen daha iyi olur...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Giray bunları baban okumasın :) Allah korumuş..

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
Giray bunları baban okumasın :) Allah korumuş..

walla doğru abi babam okursa keser beni :) ama şehirde almıyorum. zaten vermez:D orda sürdüğüm yer köy yoluydu. no traffic :D

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben debriyajdan ayağımı çekip sık sık stop ettiriom ztn :D acemiliğe gerek kalmıo da bu gizli kontak işine ki :S

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk kez skoda octavia ya bindim. geri vitese takacam. ne bileyim renolarınki gibi sandım taktım vitese ve yürüdüm. öndeki duvara vurmaktan 10 cmle kurtardım

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
ben debriyajdan ayağımı çekip sık sık stop ettiriom ztn :D acemiliğe gerek kalmıo da bu gizli kontak işine ki :S

eskiden bizde kartal SLX i.e. wardı.. hırsız girmişti arabaya. babam sonra gizli kontak yaptırmıştı.. arabanın içine herhangi bi yerine düğme koyuyolar. o düğmeyi araç stop ettikten sonra kapatıyosun. ve aracı çalıştıramıyosun. marş basıyo ama almıyo yani.. düğmeyi açınca marş almaya başlıyo. hırsızlar arabayı çalıştıramasın diye yapılmış bi önlem yani....