arabanın huyu değişti

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın huyu değişti (çözüldü)

2000 astram var son zamanlarda 2 veya 3. viteste giderken durmak için fren ile yavaşlayıp debraj a bastığım anda devir 500 e kadar düşüyor stop edecekmiş gibi olup daha sonra toparlıyor daha öncelerde böyle bir sorun yoktu (sıcak veya soğuk farketmiyor) neden kaynaklandığını anlamış değilim fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim :confused:

Son düzenleme:

predator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim araçtada var.neden oldugunu bir turlu bulamadık.bilgisayarda sorunda gostermiyor.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr olabilir yada kurum problemi başka bişey pek mümkün görünmüyor.

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen sölim kardeşim.oksijen sensöründeki problemden dolaydır!servese git ayne böle de.ya sanırım benim oksijen sensöründe problem var arabada frene basıp durmak için debrijaya basıyorum araba stop etmek üzere oluyor sonra rolantiye geliyor.sorunu çözerler aynısı bendede oldu.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen sölim kardeşim.oksijen sensöründeki problemden dolaydır!servese git ayne böle de.ya sanırım benim oksijen sensöründe problem var arabada frene basıp durmak için debrijaya basıyorum araba stop etmek üzere oluyor sonra rolantiye geliyor.sorunu çözerler aynısı bendede oldu.
oksijen sensörü yani lamda sensörü arızalı kaça yaptırdın öğrenebilirmiyim
araç 101 000 de şuan triger 60 binde değişmiş 120 binde değişim olacak
ilk fırsatta benzinlikte satılan enjektör temizleyicilerden alıp depoya atmayı düşünüyorum

Son düzenleme:

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk fırsatta benzinlikte satılan enjektör temizleyicilerden alıp depoya atmayı düşünüyorum

kardeş!sanırım 100 ün üstünde 200 e yakındır!ben garantiden deiştirmiştim

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oksijen sensörün mü arızalıymış? aynı problem bende de var. sensörü değiştirince çözüldü mü ve arızayı nasıl tespit ettiniz?

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oksijen sensörün mü arızalıymış? aynı problem bende de var. sensörü değiştirince çözüldü mü ve arızayı nasıl tespit ettiniz?
tech2 de arıza vermiyor hayalet arıza henüz servise söylemedim bu ara duygusal sebeplerden :) ama en kısa zamanda servistende bilgi alıcam çözüldüğünde burdan yazarım benim merak ettiğim daha önce bu sorunla karşılaşan var mı nerede arıza var kaça mal olur onu öğrenmek aynı arıza ile şikayeti olanlarada yol göstermekti

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
tech2 de arıza vermiyor hayalet arıza henüz servise söylemedim bu ara duygusal sebeplerden :) ama en kısa zamanda servistende bilgi alıcam çözüldüğünde burdan yazarım benim merak ettiğim daha önce bu sorunla karşılaşan var mı nerede arıza var kaça mal olur onu öğrenmek aynı arıza ile şikayeti olanlarada yol göstermekti
sorun gaz kelebek boğazı temizlenecek sorun geçecek bu kadar .