Araç kalkarken çıkan vuvv diye ses nerden geliyor?

pulmoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç kalkarken çıkan vuvv diye ses nerden geliyor?

kesnlikle problem var..bunu belgeleyim arkadaşlar 10 kişi bile olsak netice alırız..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar aralık 2010 da izmir egem opel bayisinden almış olduğum astra sport ecoflex aracımdada, özellikle sabahlar ilk kalkışlarda debriyaja basmamla birlikte aşırı derecede uğultu sesi gelmekte. tüketici mahkemesi vs. toplu harekete geçmemiz gerekiyor. servisler bu sorunu (izmir egem ve arkas) kronik problem olarak görmüyorlar. aracıma ilk binen isanlar bu ses neyin nesi diyorlar 31agryyy

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bende İzmir'deyim. Aracımı henüz teslim almadım ancak, teslim aldıktan sonra bunun gibi ses vs. problemler yaşarsam ve servislerden sonuç alamazsam, toplu olarak yapılacak her türlü organizasyona katılırım. Şayet ortada ayıplı bir mal varsa ve de bunu Opel Türkiye kabul etmiyorsa hakkımızı tabi ki arayacağız.

pulmoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bunun için epeydir çaba harcıyorum bu malın ayıplı olduğu ortada benim aracıma binen herkez diyor bu ses neyin nesi diye biz bu arabalara 50000 tl para verdik.. ve hakkımızı aramıyoruz servisteki ustada kabul ediyor arza oldu olduğunu ancak benimde elimden gelen bişey yok diyor opel türkiye nasılsa bu insanlar hakkını aramaz diyor gelip geçer gider diyor. ve bence astra bu yüzden az geliyor türkiyeye zaten 1.3 dizel motor seçeniğide değişek sanırımbunlarda elimizde kalacak..
satma işine gelince satmak kolayda alan kişi ne diyecek birde onunda hakkını bilerek yemiş olacak yada böyle bir ses var diyecezki kimse demez..
birbirimizle irtibada geçelim telefondan veya diğer yollardan bir kaç kişi olsak mahkemeye verebiliriz ve bir heyet tarafından aracın değerlendirmesini sağlayabilir.. 10 kişi birleşip dava açsak kesin kazanırız sattıkları araç sayısı kaç zaten hatta bizim organizasyonumuzdan haberdar olmayanlara duyurmak için elimizden geleni yapalım.. ilginizi bekliyorum vakit geçirdikçe araç yıpranmış diyecekler benim aracın daha 1500 km de.. tşkler

pulmoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu konuyla ilgili kimsesnin şikayeti kalmadı mı? capo

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sesi video ya çekip nasıl birşey olduğunu görsek iyi olurdu aslında

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
bu sesi video ya çekip nasıl birşey olduğunu görsek iyi olurdu aslında

+1

SpeedCar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra sports tourer 1.4 140 hp daha yeni aldım hareket ettiğim anda metalin metale sürtmesi gibi bir ses geliyor nasıl tarif edeyim bilmemki zımpara makinasının metale sürtmesi gibi bi ses

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda da ilk kalkış anında bu ses vardı, ancak şu anda gelmiyor. Ne zaman kesildi, nedendir bilmiyorum. Bu sabah trafikte uzun uzadıya dinledim kalkışlarda vuuvlamadan eser kalmamış.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Arkadaşlar bende ilk arabamı aldığımda bu sesi duyduğum zaman çok canım sıkılmıştı.
Hemen taksici bir arkadaşıma sorduğumda sorun yok balatalardan geliyor 100-150 km sonra o ses gidecek demişti çok rahat bir şekilde söylediğinden tedirginliğim biraz kalkmıştı.
Sonra gerçekten İstanbul'dan Bursa'ya geldiğimde sesten eser kalmadı...