Araç stop ederse ?

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleme:

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç otomatik kırmızıda kalktım araç 1. viteste hızını buldu ve stop etti. ortada kaldım ama anahtarı kapatmadım yani yağ ve akü göstergeleri yanıyordu ben de tekrar marşa bastım fakat bu işlemi anahtarı I konumuna getirmeden yaptım araç çalıştı. geçenlerde de aracı ilk çalıştırdığımda çalışmadı marşı bıraktım tekrar bastım yani anahtarı I konumuna getirmeden yaptım bu işlemleri sizin araçlar da böyle mi yoksa anahtarı kapatıp akü ve yağ göstergeleri söndükten sonra mı çalışıyor

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu da önemli konu okumayan arkadaşlar okusun diye güncel.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç otomatik kırmızıda kalktım araç 1. viteste hızını buldu ve stop etti. ortada kaldım ama anahtarı kapatmadım yani yağ ve akü göstergeleri yanıyordu ben de tekrar marşa bastım fakat bu işlemi anahtarı I konumuna getirmeden yaptım araç çalıştı. geçenlerde de aracı ilk çalıştırdığımda çalışmadı marşı bıraktım tekrar bastım yani anahtarı I konumuna getirmeden yaptım bu işlemleri sizin araçlar da böyle mi yoksa anahtarı kapatıp akü ve yağ göstergeleri söndükten sonra mı çalışıyor
kontagı kapatmadan nasıl çevirdin anlamadım.Otomatık vites vurdundun diyecem ama ilginç birşey bende kontak 1 pozisyonuda çalışıyor ama senin ki gibi denemedim diger kullandıgım araçlardan biliyorum....