Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kesinlikle pasta cila yaptırmayın biz sonaxta boya koruma yaptırdık araba süper oldu acayp iioldu 0 halinden bile güzel oldu bence sonaxta boya koruma yaptırın hemde vergisini garantiden yatırınca falan indirimmi ne varmış ayrıcca orada yaptırınca yıkamalar normalde15 bya koruma yaptıranla 10 ytl den yıkıolar ayrıca mükmmel yıkıolar

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kesinlikle pasta cila yaptırmayın biz sonaxta boya koruma yaptırdık araba süper oldu acayp iioldu 0 halinden bile güzel oldu bence sonaxta boya koruma yaptırın hemde vergisini garantiden yatırınca falan indirimmi ne varmış ayrıcca orada yaptırınca yıkamalar normalde15 bya koruma yaptıranla 10 ytl den yıkıolar ayrıca mükmmel yıkıolar
hmmm bunu duydugum iyi oldu...İstanbulda normal yıkamacılar bile 8-10 ytl alıyorlar...

Carrefour sonax nasıl?Bilgisi olan var mı?

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o makineden aldım. bir kerede pasta-cila yaptım. bir kere makine var diye kısa sürüyor sanmayın yaklaşık 2 saat sürdü gerçi ben pasta da yaptım. araba gerçekten parlak bir görünüme kavuşmuştu. bunu yaptıktan 1 hafta sonra kaza yaptım :(

GEçmiş olsun, Nazar olmuştur o, okadar uğraşmakda iyi değil.....