Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Nisan veya Mayıs gibi pasta-cila yaptıracam nasipse ...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında çok sıcak olmaması lazım, Polish aracın üstünde çok çabuk kuruyor. gölgede olmak şartıyla her daim yapılabilir. ama yağmur kötü bir etken tabii ki.

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla gecen hafta benim Cabrioya yaptim.Bende makinasida var.Araba ayna gibi oldu.Kullandigim ilacin üzerinde 15 yikamaya kadar cikmaz yaziyor, ne derece dogru bilemem ama araba cillop gibi oldu.Karar senin istersen yaptir ama tr nin yagmurlari malum.

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlarr yaptırmamak da fayda var büyük ihtimalle hayırlısı bakalım biraz daha bekleyelim en iyisi hepinize tşk ederim...

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oto Cila

Selam arkadaşlar,
piyasadaki mevcut oto cilaları ve çizik gidericiler hakkında bilgi sahibi varmı? hangisi daha iyidir, hangisini kullanırsak daha iyi sonuç alırız? birde metalik boyalar icin cilalar faklımıdır? özellikle çizik gidericilerden beklenilen sonucu almak mümkün mü? bu konuda bilgisi olan ve bizzat bu cilaları kullanan arkadaşlara soruyorum.
saygılar...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bi ara Würth diye bi markayı kullanmıştım ama tam olarak uygulayamadığım için verim alamadım şahsen ama yapan biçok arkadaş var ...

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 29 ytl ye cila kuruduktan sonra parlatıcı alet var.hani dönüyor böyle....ondan işte.2 saatlik işi 20 dk da hallediyorsunuz.arabada süper parlıyor....

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu aleti alın 29 ytl....bana dua edeceksiniz.elle sürdüğünüz ciladan kat kat daha çok parlatıyor.bakan bir daha bakıyor arabaya...