Aracın kilometresiyle oynanmış olduğunu nasıl anlayabilirim?

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yürüyen aksamını iyi bir usataya gösterin.iyi bir usta aracın yürüyen aksamından hemen aracı okur isterse sıfır km olsun.5 senede bir sirket arabası 77 000 km yapıyosa ya o şirket in portföyü cok düşük yada km yle oynanmıstır.aldıgın arac filo aracı belli cünkü diğer araclarda sıralı plaka aynı arac.koltukta asınmıs diyosun cünkü.77 000 de aracın koltugu nasıl asınır yaw.yinede moralini bozma bakımları düzgün yapıldıysa bi sorun olmaz.

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın yürüyen aksamını iyi bir usataya gösterin.iyi bir usta aracın yürüyen aksamından hemen aracı okur isterse sıfır km olsun.5 senede bir sirket arabası 77 000 km yapıyosa ya o şirket in portföyü cok düşük yada km yle oynanmıstır.aldıgın arac filo aracı belli cünkü diğer araclarda sıralı plaka aynı arac.koltukta asınmıs diyosun cünkü.77 000 de aracın koltugu nasıl asınır yaw.yinede moralini bozma bakımları düzgün yapıldıysa bi sorun olmaz.

ben koltukta aşınma var demedim.. sadece klima tuşları ile anahtarı yıpranmış dedim.. koltuklar normal.. Birde o serideki araçların hepsi 2006 nın 6. ayında tekrar satılmış benım arac da 2. sahibinden almıştım.. temmuz 2003'te trafiğe cıktığını dusunursek 3 yıl sırkette kalmıs gerı kalan 1.5 senede aldıgım sahıbınde.. ama yınede 77.000 bana az gelıyo sankı o yuzden kafam karısmıstı..

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam boşver tadını çıkar :)
herkesin araç kullanım şekli farklıdır.benim babam 3 senelik arabasını 18.000 de sattı..şirkette çalışsaydı hadi 2 ile çarp..
yani şirket arabası diye illa 200 bin olacak diye bir şey yok..

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hocam boşver tadını çıkar :)
herkesin araç kullanım şekli farklıdır.benim babam 3 senelik arabasını 18.000 de sattı..şirkette çalışsaydı hadi 2 ile çarp..
yani şirket arabası diye illa 200 bin olacak diye bir şey yok..

haklısın birader en iyisi hiç kafayı takmamak ve aracı kullanmak :D

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın birader en iyisi hiç kafayı takmamak ve aracı kullanmak :D
kardes aracın hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasib etsin.kafaya bişeyleri taktınmı zaten emin ol sıfır arabada bile brşey buluyosun.ben aracı almıstım direksiyondan bir cızırtı geliyodu kafayı yiyecektim sanki sinek vızıltısı gibi servisciler cözememişti.sonra bir baktım basit bir rezonansmıs titresimden direksiyonun korna boşluk mesafesinde cızırtı oluyomus elimle bir bastrıdım kesildi sonra servise gösterdim arkadan boşlugu doldurdular cızırtı kesildi.nasıl moralim bozulmustu.kafaya taktınmı sıfır arabada bile bişeyler bulunuyor

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım benim 2003 astra 2008 0cakta aldığımda şirket arabası 74500 km de idi.servis konusunda opel servisleri sadece kendi kayıtlarını görüyor.istanbulda tanıdık vasıtası ile yaptığım araştırmada servise en son 67000 de girmiş idi.zaten 1,5 yıl içinde araba 2 el değiştirip ben almıştım.arabayı göster içine siniyorsa al yoksa kafanı hep kurcalar.

Son düzenleme:

orKun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor nosunu veya sasi numarasini ozel mesajla gonderirsen eski sahibi hakkindaki bilgilere ulasabilirim. sirket veya sahis arabasi oldugunu ogrenirsin...

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya neden dizel olunca illa yok km daha fazla olmalı deniyor hemen. Ben mesela dizeli sırf daha kolay satılsın ve denemiş olayım diye aldım. 87K km de aldım 4 sene sonra en fazla 100K km olur satarım.

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor nosunu veya sasi numarasini ozel mesajla gonderirsen eski sahibi hakkindaki bilgilere ulasabilirim. sirket veya sahis arabasi oldugunu ogrenirsin...

tamam hocam yarın ruhsattan bakıp size yollarım.. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.. En azından içim cok rahatlamış olur..

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece motorundan ogrenebilirsinvites kolu direksiyon pedallar vs vs bunları yeni gibi yapmak 250 ytlni alır okadarda zor birsey degil km gelince 50 ytlye her arabanın km sini istedigin gibi yaptırabiliyorsun hersey mumkun motorun iyiyse gerisi bosver derim isin icinden cıkamazsın