Araciniza Ev Sinema Sistemi Bağlama

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende eskişehirdeiym bi ara bakmak isterim bu olaya :D valla ebnde merak ettim nasıl oldu acep...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı görmeye geliriz :)

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
evet arkadaşlar aracınızın orjinal teyp ve hoparlörlerini bozmadan güzel ses alabilmek mümkün. Hemde duygusal yönden cebinizi sarsmadan. Öncelikle bu işlemi yapmanız için gereken malzemeler şunlar;
1- 4+1 ev sinema sistemi (fiyatı uygun olanlardan almanızı öneririm ben diana kullanıyorum) Fiyat : 50 ytl
2- Konvektör (100W olanlar yeterli) Fiyat: 60 ytl
3- Kablo tertibatı Fiyat : 20 ytl
TOPLAM : 130 YTL.
veeeee ne teyp ne de hoparlörlerinize dokunmadan ayrıca ben kablo tertibatının ucuna çakmaklık soketlerinden taktırdım. Bunun nedeni her zaman yüksek ses dinlemediğim için. Soketi çıkarttığımda normal düzende çalıyor. soketi taktığımda ev sinema sistemi devreye giriyor. Süper oldu bence aracın orjinalliğini bozmadan ve ucuza kaliteli ses isteyenlere tavsiye ederim.:alkis:

uzeyır abı benim herzaman yapmak ıstediğim bişeydi bu ama bir turlu kafamda tasarlayamamıştım bunu muhakkak gormem lasım

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra_cdx' Alıntı:
Peki ses sistemi ile teybi Nasıl bağlıyoruz ben o kısmı Anlamadım yani ;) ?

kardeş ses sistemini teybin arkasındaki aux veya cd kısmına bağlıyoruz. bunun içinde evde bilgisayar ile ses sistemini bağlama gibi bir kablo kullanıyoruz o kadar kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. bu çalışmayı eralp kardeşimle beraber yaparken foto veya video çekimi yapıp buraya ekleyeceğiz.
Ç O K Y A K I N D A ........... :)

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
kardeş ses sistemini teybin arkasındaki aux veya cd kısmına bağlıyoruz. bunun içinde evde bilgisayar ile ses sistemini bağlama gibi bir kablo kullanıyoruz o kadar kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. bu çalışmayı eralp kardeşimle beraber yaparken foto veya video çekimi yapıp buraya ekleyeceğiz.

ewt cok yakında ::) :)

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
tabi bunun için teyibinizin amfi çıkışlarının olması gerekiyor:good:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
IceBreaker' Alıntı:
tabi bunun için teyibinizin amfi çıkışlarının olması gerekiyor:good:

yada kulaklık girişinin olması yeterli aslında mantıken uygun ama etrafta kablo çokluğu yaşanınca pek tad alınmıyor yahu...:) :good: :alkis: :rock

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte arkadaşlar basit ama kusura bakmayın şeması

emaov4.png