arıza lambası hk

ekarizma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konya'da benim bildiğim her opel sıralı sistem tüp taktırdığı zaman bu arıza lambası yanıyor. yanıyor ama arıza olduğu için değil bir problem çıkmıyor yani.bende corsa b var benimkide 2 yıldır yanıyor ama hala bir problem çıkmadı.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar bu ısıgın yanması hayra alamet degıl.ısıgın yanması lpg sıstemını takan yerın basarısızlıgını gosterır.hele de motor arıza ısıgını ıptal ettırme gafletınde de bulunmayın. gercekten bır problem olunca nasıl anlayacaksınız kı?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
torsion' Alıntı:
arkadslar bu ısıgın yanması hayra alamet degıl.ısıgın yanması lpg sıstemını takan yerın basarısızlıgını gosterır.hele de motor arıza ısıgını ıptal ettırme gafletınde de bulunmayın. gercekten bır problem olunca nasıl anlayacaksınız kı?
Başarılı montaj olunca ışık yanmıyo mu demek istiyosun ? Başarılı montaj dediğin nasıl oluyo ? Lpg kitinin markasına göre mi değişiyo ? Ekarizma nın dediği gibi Opel inde lpg kullanıp da arıza ışığı yanmayını hiç görmedim daha.Ayrıca dediğin gibi arıza ışığını iptal ettirmek delilik bence .. :(

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde yanmıyor nedense 2 arabamızda da brc sequent 24 sistem var

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada aracın km de ne kadar yakıyor, öğrenmem mümkünmü ???

firarisevdam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaslar benim araç lpg de sehir içi 120 şehir dısı 95-100 (3000deviri geçmemek kaydı ile)

benzinde ise şehir içi 200-210 şehir dışı 180-190 arası değişiyor

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
firarisevdam' Alıntı:
walla arkadaslar benim araç lpg de sehir içi 120 şehir dısı 95-100 (3000deviri geçmemek kaydı ile)

benzinde ise şehir içi 200-210 şehir dışı 180-190 arası değişiyor
nörüyon kardeş nerdeyse beleş binecen:D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
astrammm' Alıntı:
nörüyon kardeş nerdeyse beleş binecen:D
+ 8642
Bize de açıkla bu işin sırrını da bilelim.Bende 1.6 var(2004 model 32.000 km de) Ş.içi 150-160 ytl şu anda gaz 1.430 Manisa da ??? :confused: