Arkadaşlar ABS Lambam yanmaya Başladı.

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aha benimde başıma geldi bakalım servise cumartesi gidicem garip bişiler çıkarsa yazarım artık :D

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mumies benim başıma da gelmişti. özel servisteki ustama telefon etmiştim. fren lambaları patlamıstır dedi ve aynen dediği gibi olmuş. bozuk yoldan dolayı patlayan fren lambalarını değistirdim sorun halloldu

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haluk' Alıntı:
servise gidince ne oldu acaba masraf çok mu çıktı. aynı sorundan bende müzdaribimde cevaplarsan sevinirim

Yarın gidicem fren lambalarından olduğunu sanmıyorum bende sağlamlar. Bi ara sönmüştü sonra yine yandı çok önemli olamayabilirde ama insanın gözünü alıyor sinirini bozuyor. hallolunca ayrıntıları bildiririm

idrisarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bendede olmuştu.sensörde problem var demişlerdi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ilk aldığımız zaman bi airbag bi abs lambası yanı yodu kaçkere garantiden halledildi :D

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Benim de başıma gelmişti. Abs ve TC ışıkları birden bire yandı ve bir daha sönmedi. Servise bıraktım. Abs sensörü yandı dediler. Parça işçilik vs. 120 YTL verdim.

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Bir Ustadan Duymustum ; Eger Frene Bastiginda , Abs Lambasi Yada El Freni Lambasi Ara Ara Yanip Sonuyorsa Yada Surekli Yaniyorsa (bu Cok Tehlikeli Bilgine) Hemen Fren Yagini Kontrol Etmelisin Diyor Min. Altina Dusmustur Diyor Bilginiz Olsun.

titan22x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs lambası

Dün sanayideydim Abs sorunu Sağ ön teker abs senserü değiştiğinde düzeldi senserö 80 ila 130 ytl arası bi fiyata satılıyor işçilikte çok tutmuyor. Ayrıca bende motor arıza ışığıda yanıyodu oda oksijen sensöründen kaynaklanıyormuş oda 120 ytl değişltirilecek haftaya. Bu arada triger kayışı değiştirirken usta bi parçayı adını hatırlamıyorum ama metalik gri bi parçaydı böyle iki çıkışı olan bi dirsek adını söyleseniz hatırlarım onu iyice temizledi tinerle yanımda, ki alet çok pisti. Motorun gücünde inanılmaz bi artış oldu. Gaza dokunmamla fırlıyor araba. Sizede tavsiye ederim. Hem daha az yakıyor