Arkadaşlar Bu Takasa Ne Dersiniz? Lütfen Yardım.

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
2.5 V6 olsaydı takasa gir derdim.sıralıda 0,170 krş.yakar.kendimden biliyorum.İlanda 95 model yazıyor.1000YTL verme ve kafa kafaya değiş.Birde iyice kontrol ettir şayet alacaksan.

1995 araç için 150000 km. hiç birşey değil, önemli olan aracın ve otomatik şanzumanın nasıl kullanıldığı bence.en iyisi yetkili bir serviste motoru ve şanzumanı kontrol ettir,bilgisayara bağlat sonrada usta test sürüşüne çıksın okey verirse alırsın,araç sorunsuz ve masrafsızsa 1000 ytl fark da fazla önemli değil verilebilir...

extreme1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın böyle bir hata yapma .elinde patlar haberin olsun

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam aklını çelmiş olmuyayım ama bence omegasını satacak arkadaş , tüpü aracı daha rahat satmak için taktırmış olabilir,malum ikinci eli iyi olmayan bi araç omega genede test etmek lazım ne yaktığından emin olmalısın , sorun yoksa şayet tank gibi araç bence

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında araba güzel ama ne bileyim bunun yerine 96 ya da 97 vectra cd falan baksan bence daha iyi olur diye düşünüyorum hem vectrayı satarken de zorlanmazsın hakkında hayırlısı neyse o olsun

mdursungul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinizden allah razı olsun arkadaslar walla insanın böle danışacağı birilerinin olması çok guzel. h.sonu arabayı servise cekecez ona gore bi karar vericez.

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alacaksan omegaya çok iyi baktır ve alırsanda son sahibi olacağın için çok iyi bak, her durumda hayırlı olsun dileğiyle.