Arkadaşlar cidden çok mağdurum,2004 vectra c 1.8 yardımlarınızı rica ediyorum,

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracin direksiyonuna gelen elektrik bugun tamamen kesildir,artik arac mars almiyor,yani araci burada diyarbakirda yaptirmak zorunda kaldim,ne yapmaliyim arkadaslar,simdi yetkili servise gotursen gerekli gereksiz butun parcalari sifiri ile degistirmemi isteyecekler.
Yaşadıklarınızı üzülerek okudum, mahrumiyet bölgelerinde yaşamak gerçekten zordur. Yanlız aklım şunu almadı; hem aracınızdan anlayan usta yok hem de o ustalara aracınızı teslim ediyorsunuz. Anladığım kadarı ile ucuz olsun diye işi bilmeyen ustalara yetkili servisten daha fazla para ödediğiniz bir yana bir de aracınızdan olmuşsunuz, keşke en başta yetkili servise gitseydiniz en azından karşınızda muhatap alacağınız bir kurum olurdu.

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır'da opeli götürmeniz gereken tek usta var.yetkili canlar dan ayrılma hala duruyorsa opelci Memet var sanayi karakolunun karsısında başka kime götürseniz götürün mahvederler.ben bi kaza yaptım orda 2009 senesinde 2500 tl ye radyotör ve klima fanını değiştiremediler.opelci memeti bulunca toplantım arabayı.

Sent from my iPad using Tapatalk