arkadaslar yeni aracımı aldım...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.yakışı ne durumda km başına?
aracı cok sakın kullandıgım ıcım km de 120-130 degısıyor.tabı gıdecegım yol yokus asagı ıse salıyorum aracı ve bu sayede daha az yakıyorum;) ama yokussa daha fazla tabi...;)

kara35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız ii günlerde kullanmanız dileğiyle...

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bende megane ile c4 arasında gittim geldim c4 aldım inşallah pişman olmam ama megane.nında yakıt konusunda çok cimri oldugunu biliorum tekrar hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel araç.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım saol...arac bana 45000 ytl ye mal oldu.zaten astrayıda bu cıvarda bır fıyata satmıstım...hem vergıden kurtuldum hem yakıttan...ve bu arac full.dedıgının tam aksine ıcerıde sesten eser yok...ancak korna calarsan sesi duyuyorsun...mukemmel arac herkese tavsıye ederım.yakıt tuketımı mukemmel otesı dıyorum.baska bısey demıyorum...Allah herkese nasip etsın.
kardeş hayırlı uğurlu olsun.dediklerinin hepside doğru herşeyiyle on numara özellikle güvenlik euroNcap testleri 5 yıldız.youtubeden videoları izleyebilirsiniz.bende yakında bitane megane alıcam inşallah privilege ve dizel olacak.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş hayırlısı olsun ama ben olsam megane almam beni yanlış anlama ama test ettim onun için söylüyorum.

ama almışsın allah kaza bela vermesin,full olması çok güzel.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, alınmış alınmıştır, tercih meselesi.

Yalnız Yeni astra sedan CDTI Cosmo 42 bin ytl olduğuna göre seninki pahalı.
Ayrıca reno opeli tutmaz bence.

urtys

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım hayırlı olsun allah kaza vermesin.Ben opelimi alalı 1 ay oldu ve çok araba araştırdım hepsinin içine bindim meganın iç dizaynı pek hoşuma gitmedi o yuzden opel aldım eğer 45000 ytl gibi bir rakam imkanım olsaydı peugeot 308 in full dizel olanını alırdım.